vanilková agonie.

15 hokejových odpovědí

6. března 2015 v 23:00 | Wendy Flowers
Popravdě řečeno, v současné době se bavím tím, že se učím, učím se do noci, nebo alespoň předstírám, že se učím. A teď mimořádně nedělám ani jedno. Mě strašně deptá fakt, že mi ti milí učitelé kazí předměty, které mám jinak vlastně strašně moc ráda, takže pracuji na sebeobraně, na nějakém způsobu, jak tomu zabránit. Nicméně, když už vážně nějakou tu chvíli mám, utíkám k hokeji, filmům, knihám. To mi připomíná, že ačkoli jsem si už od nevímpřesnějakého ročníku říkala, že si sem budu ukládat poznámky z četby, zase se to někde zaseklo. (I když musím se utěšit tím, že alepoň jedna kniha zde je! :D) A teď momentálně jsem dostala strašnou chuť vyplnit dotazník, kterému moderní blogeři a blogerky říkají TAG, ale protože už nejsem na tyto moderní novotvary, budu tomu prostě říkat dotazník, nebo něco takového, inspirovala jsem se na blogu jisté hokejové slečny Káji, která také hokejem přímo žije. Musím poznamenat, že mě strašně moc vadí mrzí, že například ve škole není nikdo, kdo by se o hokej zajímal, nikdo. (To, že někdo náruživě sleduje MS a pak prd, já prostě nepočítám)

1) Jak dlouho fandíš hokeji
Je to vlastně už od dětství, ale intenzivně od začátku MS10 - to je asi znamení, nebo nevím

2) Jakým týmům v NHL fandíš?
Moje lásky. Říkám lásky, protože fandím dvěma týmům, a je mi upřímně ukradené, jestli nějaký mudrc říká, že to není možné. Věřte, že je. Jsou to mí milovaní Edmonton Oilers a Pittsburgh Penguins

3) Jaký je tvůj nejoblíbenější tým v EHL?
Kdysi jsem fandila dvěma. Byl to HC Mountfield České Budějovice, ale přišla ta strašná zrada, to strašné zklamání, a od té doby upřímně Kradci nepřeji, pardon, ale tak to je. Letos doufám, že se povede něco epického, doufám a věřím, že MOTOR tuhle pouť vyhraje!!!! Dále fandím Pardubicím, to je můj v současné době nejoblíbenější tým v extralize.

4) Máš nějaký oblíbený tým v KHL?
KHL již nesleduji, měla jsem však ráda Lva.

5) Nejméně oblíbený tým v EHL, KHL nebo NHL?
- v Extralize - ... :)
- v KHL - nemám
- v NHL - jahaha, nesnáším jich moc, jsem příšerně vztahovačná a většinou si zásadní osobní zrady pamatuji - nemám ráda Canucks, Kings, oranžové pomeranče z fíladelfie, a to pekelné CALGARY!

6) Nejoblíbenější český hráč
(můj úsměv od ucha k uchu) Hemák, hehehe
pak taky Dáda Krejčí, Vokoun, Sobík

7) Nejoblíbenější hráč cizinec?
Já nemusím říkat jen jednoho, že ne? No, je to Genoooooooo #71 Geno je moje věčná láska
dále RNH, Horcoff!!!, Yak, Sašenka (Ovie), Ebs a Hallsy, Perronek a další :))))

8) Tvůj nejméně oblíbený hokejista?
Je jich hodně, ale ti dva, které vážně nenávidím, jsou Dustin Brown a Kevin Bieksa

9) Jaké máš hokejové věci?
Mám takové ty nejrůznější kravinky, jako náramky, puky, hrneček, taky jsem si přivlastnila bratrovu hokejku atd. atd., ale mezi to nejcennější patří jen pár věcí, je to Pens tričko s číslem mého milovaného Malkina, dres naší reprezentace, který byl vytvořen pro OH v Soči (vlajku) s číslem 83 a moje absolutní, ale vážně absolutní masterpice - dres Edmontonu s číslem Aleše, který mi podepsal :))))

10) Nejlepší hokejový zážitek?
MS 2010, MS 2012.. rozhodně. To bylo to nejkrásnější, co mohlo být.

11) Nejhorší hokejový zážitek?
Určitě loňská olympiáda - naše vyřazení jsem pěkně, jak se říká, ořvala - jako ta želva

12) Co bys pro hokej udělala?
Vše, co by bylo možné. Dokonce bych šla i na školu do Pardubic, kdyby tam byl nějaký ucházející předmět :D

13) Jaký je tvůj sen, co se týká hokeje?
Letět do Kanady, do Edmontonu, a navštívit domácí zápas. Zažít tu atmosféru, podpořit je, vidět je a zažít výhru!!! Chci zažít druhé Nagano!!!! Taky bych si moc přála potkat Genu, obejmout ho a říct mu, jak moc ho mám ráda))))))))

14) Fandíš kromě české reprezentace ještě nějakému státu?
Ano, fandím a přeji Kanadě a Rusku. Naopak nepřeji USA.

15) Myslíš, že tě láska k hokeji omrzí?
Ne. Nic víc říkat nemusím, prostě - ne.


Na tyto otázky mě moc bavilo odpovídat, takže v budoucnu asi ještě něco takového napíši.
Mějte se krásně!

10 x 10 x 10

29. března 2014 v 18:18
Můj blog by zde v poklidu tlel a upadal v zapomnění, protože v poslední době není nejspíš vůbec nic o čem bych mohla psát. ( Což když se podíváme na součet všech článků, co jsem sem kdy napsala, nebylo nejspíš nikdy.. ) Nicméně přišla Terrie a navrhla mě do jakési nominovací řetězové akce. ( Mimochodem, proč už se tomu neříká řetězák? ) Tato akcička má navíc jakási pravidla, no bezva.


Pravidla tkví v tomto:
1) Řekněte o sobě 10 věcí.
2) Odpovězte na 10 otázek blogera/ky, který/á vás nominoval/a.
3) Vymyslete 10 otázek pro ty, které budete nominovat.
4) Nominujte 3 blogery, kteří mají méně než 200 pravidelných čtenářů.
5) Informujte blogery o tom, že jste je nominoval/a.


prolog

21. června 2013 v 19:09 | Wendy Flowers

Jsem hlava plná květin, na dlaních pivoňky, hortenzie, růže a kopretiny. Miluju, miluju přírodu, kytičky, zvířátka. Miluju tu zeleň kolem nás a nedokázala bych si předtavit žít bez ní. Období od května do října je mé nejoblíbenější, protože mi ta zelená barva přírody dodává energii.

Protože všichni mají krásná psoudojména a přezdívky (a já skutečně nemám ráda své jméno) - říkala jsem si Venduliška (protože obdivuji lišky. sama jsem taky taková liška samotářka) nyní Wendy Flowers, protože květinky.

Docela upřímně doznávám, že jsem takový prazvláštní typ člověka. I když to není lehké, ve všem se snažím vidět něco pozitivního, věci občas až moc zlehčuji a tak celkově se ráda směju všemu, dokonce i věcem, které ostaní berou až příliš vážně. Snažím se vše vidět barevně - ani růžově, ani černě - prostě barevně. A občas mám své slabé chvilky, kdy i můj výhled je poněkud šedivý.


Mysli pozitivně - Buď pozitivní - Zůstaň pozitivní


Pravdou je, že se, co se blogu týče, stále hledám a doposud jsem nenašla vhodnou adresu, která by mi vyhovovala, takže jsem tentokrát zkusila vsadit na jistotu. Nelze to říct s jistotou, ale jsem tu už téměř dva roky, pravděpodobně jsem se našla. Já se nejspíš časem dostanu dostala jsem se k tomu, že si to tu celé budu psát píšu sama pro sebe, ale od čeho jiného ten blog je, no ne? Na blog se snažím nedávat vlastní fotografie, nebo jsem se o to vždycky snažila, protože jsem si říkala - co kdyby to tu někdo četl? Dnes už je mi to jedno, takže pokud někdy budu mít něco, s čím se budu chtít podělit, nebude to stát na tom, že nechci, ale že jsem věčný prokrastinátor a odložila jsem to do doby dalšího odložení. Na blog taky píšu všechno, co chci. Když říkám všechno, tak to tak taky myslím, je mi jedno, kdo to chce nebo nechce vidět, nikoho nenutím to mé věčné blábolení číst, to samé děláte vy, nebo ne?

Ráda se vracím ke starým článkům (už ne tak úplně ráda opravuji své chyby, překlepy) a renovuji je. Jako třeba tento. Dávám nové obrázky, a celkově si prostě s články ráda hraji i zpětně, co kdyby je někdo četl?

Jako malá jsem byla srdečně připoutána k Pomádě, láska k tomu filmu přetrvala. Vyrostla jsem na ní, Hříšném tanci, Princezně ze mlejna a na S čelty nejsou dželty. Mám ráda starší filmy, filmy s Marilyn. V současné době jsem se připoutala k Marvelovským filmům o Avengers, nemusím znovu zmiňovat, kdo je můj nejoblíbenější - okay, musím, je to Thor. Jsem v tomto směru tak trošku nerd, vím o téhle fantasy sérii moc, tak moc, až mě to děsí. (Jednou si odnesu tu sochu životní velikosti z Palladia, do té doby je to naše tajemství :D) A úplně sěsně moc zbožňuji Disney princeznyyy. :)

Co dále povědět? Miluju knížky. Když mám čas, čtu to nejlepší, co znám. Moje srdce vyhráli dva autoři, první z nich je romanticky realistická Jane Austenová, druhým je muž, dramatik Oscar Wilde. Všichni (nebo většina) znáte jejich hlavní díla, takže vlastně víte, jaké knihy mám nejradši na světě. Zalíbil se mi i Tolstoj, nebo Styron, postupně se chci dopracovat k jejich dalším dílům.

Co se hudby týče, tak poslouchám převážně jen pár kapel. Moje lásky jsou Avenged Sevenfold, 30 Seconds To Mars, a Bullet for my Valentine, pak také Hedley, HU, Linkin Park, Muse, Slipknot, Stone Sour a občas i něco jiného. Nemám ráda většinu písniček, které hrají v rádiích, když však mám náladu na něco - holčičtějšího (?) - poslechnu si Taylor Swift. :) A jop - nesmím zapomenout, že párkrát do měsíce si uspořádám svou malou soukromou retro dýzu, kde si pouštím vážně snad úplně vše, co jsem jako malý špunt zbožňovala.

Jsem hokejový fanoušek. / To se rozumí, že nejsem zapálená jen po dobu MS / V extralize momentálně fandím Pardubicím, třebaže jsem z druhé strany republiky. Daleko více se však mentálně upínám k zámořské NHL a jsem fanoušek Oilers a Pens. :) No a jako správná jihočeška miluju náš zlatý Motor.

Nejsem žádný gejmer, ale kdybych mohla, hraju od rána do rána Skyrim, a teď i Zaklínače [diký gooon :DD].


A vůbec - kousek maličké W.

A to je asi zatím vše


- Wendy Flowers
 
 

Reklama