filmy

NEJOČEKÁVANĚJŠÍ FILMY ROKU 2016

1. února 2016 v 12:24 | Wendy Flowers

Rok 2016 bude, co se zajímavých filmů týče, skutečně bohatý. Až mě to při prohlížení všech těch trailerů a pročítání všemožných článků, které představují jednotlivé filmy, skutečně docela děsí. Těšit se zejména letos můžeme na pokračování známých snímků, filmová zpracování knižních předloh nebo úplně nové zahraniční, či české filmy. A protože je ten seznam opravdu nadupaný, představím vám krátce alespoň ty, které zaujaly mě, nebo na ně už netrpělivě čekám.

Age of Ultron

10. května 2015 v 11:40
Více než před týdnem jsem byla na premiéře nových Avengers. Já do kina moc nechodím, když už, tak jen výjimečně a na takovéhle citové bomby, na které čekám i několik let. Čelta jsem si spoustu recenzí a rozhodla se napsat svůj názor na celý film - píši veškeré vlastní postřehy, myšlenky, budu kritizovat, vynášet do nebe, zkrátka vše. Předem upozorňuji, že píši vše, to tedy znamená, že článek bude obsahovat spoilery.


Na Avengers: Age Of Ultron jsem se strašně moc těšila. Nejen, že několik dní a vlastně i týdnů před premiérou byly reklamy téměř na každém rohu, dokonce i plátek MF Dnes vydával v novinách plakáty, které tedy byly suprové kvality a já stále nevím, kam si je vylepím, nicméně co mě zklamalo, tak to, že nevydali plakát jedné, konkrétně pro tento díl, docela zásadní postavy. Dále jsem byla nadšená z kelímků na kolu s postavičkami. Byla škoda, že udělali jen Thora, Ironmana, Hulka a Ultrona - pro fandy Kapitána, Black Widow a Hawkeye celkem naprd.

Pokračování celosvětového trháku Avengers na sebe nechalo čekat celé tři roky. Film je podle všeho nejdelším, jaký kdy studio natočilo - jsou to dvě a půl hodiny plné akce, kdy se uplatňuje přesně to, na co jsme u Marvel filmů zvyklí - děj plyne a náhle následuje zvrat, který film nasměruje úplně jinam. V celém článku se nejprve budu věnovat pouze převyprávění děje, dále pak už všem možným faktům a vlastním názorům.
 
 

Reklama