Den Země

22. dubna 2015 v 22:28 | Wendy Flowers |  proudy slov.

Doufám, že jste si dnešní den maximálně užili, ale snad nebyl nijak příliš výjimečný než dny jiné, protože "Den Země" je vlastně stále a po celý rok, každý den. Já jsem byla v předchozím článku - mimoto bych chtěla straaaaaašně moc poděkovat za to, že byl vybrán na hlavní stránku blog.cz, toho si nesmírně vážím (byť se to mnohým nelíbilo, mnohé pohoršila chybná fotografie, chybu jsem uznala a opravila, ale nic víc na článku závadného nebylo #sorrynotsorry) moc děkuji za všechny ohlasy a za to, jak krásné duše většina z vás má! Musím říct, že mě některé reakce natolik zaujaly, že mám skutečně v plánu věnovat jim nějaké místo, určitě se k nim v dalším článku vrátím - téměř vyzvána, abych si přestala hrát na "zanícenou eko aktivistku", takže jistě chápete, že další nějaký zelený článek je pro mě nutností.

Víte, je strašná škoda, že články, které se byť jen maličko liší a nepojednávají o tématech jako: co jsem si dnes koupila, co jsem snědla, jak jsem si nalakovala nehet nebo co jsme dělaly s Maruškou - jsou vnímány tak moc povrchně a s odporem. (To, že to většinu nezajímá je čistě jeho věc, já to nepíšu pro něj, ale pro ty, které to zajímá, či zajímat bude). Všímám si, že stačí napsat krátký článek o tom, že se Vám nelíbí systém nesmyslných testů kosmetiky, jste automaticky bráni za ekoblba, ne, že bych už na to nebyla zvyklá. (Ekologii studuji, takže asi tak :) )

Já vím, že každý z Vás ví, co je dnes za den, proto určitě nebudu popisovat historii a proč vznikl, nebo že má v současné době působit na morální cítění a má motivovat každého z nás, aby si uvědomil, kde člověk dělá chybu a jak moc se jeho činy podepsaly na živoním prostředí - prosím, Vy víte, že je to pravda, jen to není hezké slyšet. A většinu to nezajímá, názory se liší a lišit se nepřestanou.
Asi nic víc psát ani nebudu. Prostě jen chci tento den zaznamenat na svůj blog. Tento den, jako si - když mám náladu a čas - zaznamenávám každý jiný den.


Zdroj všech fotek: www.weheartit.com
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gil Gil | Web | 24. dubna 2015 v 21:59 | Reagovat

Jé, Ty studuješ ekologii, to je báječné!♥ ♥ ♥
Já mám Tvoje články moc ráda a myslím, že tento druh blogu bude mít vždycky někoho, koho bude upřímně zajímat :-)
Pro mne třeba jsou takové oázou :-) A určitě pro víc lidí♥

2 Daisuke-chan Daisuke-chan | Web | 8. května 2015 v 18:12 | Reagovat

Ah, chápu když mě někdo považuje za idiota jen když se zajímám o něco o co oni ne. Každopádně je fajn si ten den připomenout :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama