15 hokejových odpovědí

6. března 2015 v 23:00 | Wendy Flowers |  vanilková agonie.
Popravdě řečeno, v současné době se bavím tím, že se učím, učím se do noci, nebo alespoň předstírám, že se učím. A teď mimořádně nedělám ani jedno. Mě strašně deptá fakt, že mi ti milí učitelé kazí předměty, které mám jinak vlastně strašně moc ráda, takže pracuji na sebeobraně, na nějakém způsobu, jak tomu zabránit. Nicméně, když už vážně nějakou tu chvíli mám, utíkám k hokeji, filmům, knihám. To mi připomíná, že ačkoli jsem si už od nevímpřesnějakého ročníku říkala, že si sem budu ukládat poznámky z četby, zase se to někde zaseklo. (I když musím se utěšit tím, že alepoň jedna kniha zde je! :D) A teď momentálně jsem dostala strašnou chuť vyplnit dotazník, kterému moderní blogeři a blogerky říkají TAG, ale protože už nejsem na tyto moderní novotvary, budu tomu prostě říkat dotazník, nebo něco takového, inspirovala jsem se na blogu jisté hokejové slečny Káji, která také hokejem přímo žije. Musím poznamenat, že mě strašně moc vadí mrzí, že například ve škole není nikdo, kdo by se o hokej zajímal, nikdo. (To, že někdo náruživě sleduje MS a pak prd, já prostě nepočítám)

1) Jak dlouho fandíš hokeji
Je to vlastně už od dětství, ale intenzivně od začátku MS10 - to je asi znamení, nebo nevím

2) Jakým týmům v NHL fandíš?
Moje lásky. Říkám lásky, protože fandím dvěma týmům, a je mi upřímně ukradené, jestli nějaký mudrc říká, že to není možné. Věřte, že je. Jsou to mí milovaní Edmonton Oilers a Pittsburgh Penguins

3) Jaký je tvůj nejoblíbenější tým v EHL?
Kdysi jsem fandila dvěma. Byl to HC Mountfield České Budějovice, ale přišla ta strašná zrada, to strašné zklamání, a od té doby upřímně Kradci nepřeji, pardon, ale tak to je. Letos doufám, že se povede něco epického, doufám a věřím, že MOTOR tuhle pouť vyhraje!!!! Dále fandím Pardubicím, to je můj v současné době nejoblíbenější tým v extralize.

4) Máš nějaký oblíbený tým v KHL?
KHL již nesleduji, měla jsem však ráda Lva.

5) Nejméně oblíbený tým v EHL, KHL nebo NHL?
- v Extralize - ... :)
- v KHL - nemám
- v NHL - jahaha, nesnáším jich moc, jsem příšerně vztahovačná a většinou si zásadní osobní zrady pamatuji - nemám ráda Canucks, Kings, oranžové pomeranče z fíladelfie, a to pekelné CALGARY!

6) Nejoblíbenější český hráč
(můj úsměv od ucha k uchu) Hemák, hehehe
pak taky Dáda Krejčí, Vokoun, Sobík

7) Nejoblíbenější hráč cizinec?
Já nemusím říkat jen jednoho, že ne? No, je to Genoooooooo #71 Geno je moje věčná láska
dále RNH, Horcoff!!!, Yak, Sašenka (Ovie), Ebs a Hallsy, Perronek a další :))))

8) Tvůj nejméně oblíbený hokejista?
Je jich hodně, ale ti dva, které vážně nenávidím, jsou Dustin Brown a Kevin Bieksa

9) Jaké máš hokejové věci?
Mám takové ty nejrůznější kravinky, jako náramky, puky, hrneček, taky jsem si přivlastnila bratrovu hokejku atd. atd., ale mezi to nejcennější patří jen pár věcí, je to Pens tričko s číslem mého milovaného Malkina, dres naší reprezentace, který byl vytvořen pro OH v Soči (vlajku) s číslem 83 a moje absolutní, ale vážně absolutní masterpice - dres Edmontonu s číslem Aleše, který mi podepsal :))))

10) Nejlepší hokejový zážitek?
MS 2010, MS 2012.. rozhodně. To bylo to nejkrásnější, co mohlo být.

11) Nejhorší hokejový zážitek?
Určitě loňská olympiáda - naše vyřazení jsem pěkně, jak se říká, ořvala - jako ta želva

12) Co bys pro hokej udělala?
Vše, co by bylo možné. Dokonce bych šla i na školu do Pardubic, kdyby tam byl nějaký ucházející předmět :D

13) Jaký je tvůj sen, co se týká hokeje?
Letět do Kanady, do Edmontonu, a navštívit domácí zápas. Zažít tu atmosféru, podpořit je, vidět je a zažít výhru!!! Chci zažít druhé Nagano!!!! Taky bych si moc přála potkat Genu, obejmout ho a říct mu, jak moc ho mám ráda))))))))

14) Fandíš kromě české reprezentace ještě nějakému státu?
Ano, fandím a přeji Kanadě a Rusku. Naopak nepřeji USA.

15) Myslíš, že tě láska k hokeji omrzí?
Ne. Nic víc říkat nemusím, prostě - ne.


Na tyto otázky mě moc bavilo odpovídat, takže v budoucnu asi ještě něco takového napíši.
Mějte se krásně!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kája Kája | Web | 2. května 2015 v 16:35 | Reagovat

Taky jsem se stala hokejovým bláznem od MS 2010 - a to naplno a se vším všudy! Tak to má totiž být. :) Za mě to bylo zatím nejkrásnější MS v hokeji, které jsem kdy viděla.. Ovšem třeba ho předčí letošní domácí mistrák. To bych si moc přála! Pens zrovna nemusím, ale většinou o nich nemluvím křivě s těmi, kteří je milují (takže si musím tebe zapamatovat! :D). Browna stejně jako ty také nemusím, ale nejvíc na světě mi pije krev Crosby (ale jak jsem psala výše.. nebudu hnusná a pomlouvat), ovšem o jeho kvalitách nepochybuji. Nejhorším hokejovým zážitkem je pro mě určitě to, když spadlo letadlo s hokejisty u Jaroslavle.. to mě ovlivnilo natolik, že do dnes se mi o tom fakt šíleně špatně mluví. Jakmile přijde datum 7.9. mám celý den husí kůži a je mi z toho na nic. A co se týče ostatních zemí, tak hodně přeju USA, Švýcarsku a jednotlivcům z Kanady a Ruska. Jinak absolutně nepřeji Slovensku. :D

P.S. Jsem mile potěšena, že jsem byla tvou inspirací. A hrozně se mi líbí věta "která také hokejem přímo žije" :') Tím jsi mě obrovsky moc potěšila!!!
Ve škole taky nemáme nikoho, kdo by fandil tak moc hokeji jako já.. přijde mi to jako škoda, ale co se dá dělat. :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama