Říjen 2014

FOUR IN A ROW

28. října 2014 v 5:36 mám v tom hokej.
Čtyřikrát v řadě! VYHRÁLI JSME ČTYŘIKRÁT V ŘADĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fall(ing in love)

11. října 2014 v 23:12 kytičkový deníček.
Připadá vám podzim, jako neatraktivní roční období? Jako doba, kdy se všichni noříme do takové té šedi depresí, která je pro podzim typická a vůbec je strašně v módě svádět svou nepříjemnost a špatné nálady na podzim. Protože podzim je strašně depresivní a co vy o tom vlastně víte, ne? Asi tak. A tak, i když mám mnohem radši jiné části roku, přijde mi nefér odsuzovat podzim, protože se to tak prostě dělá, říká. Mně podzim připadá jako taková klidná doba, po květy provoněném jaru přichází léto, energické se strašně rychlým tempem, podzim je doba, kdy bychom si měli vyčistit hlavu na chladném vzduchu, pobrouzdat se spadlým listím, připomenou si tak dětství, a celkově zkrátka z p o m a l i t.

Uvědomujete si vůbec, jak je letošní podzim hezký? Co jsem nastoupila do čtvrťáku a už si i dokonce zvykla na tu novou skutečnost, začala jsem se věnovat povinné četbě, připravovat si výpisky do čtenářáku, ale nějak to nehrotím a sebe taky ne. Nehodlám se zbláznit a šílet, vážně ne, se to nezblázní.

Kolotoč co budeš mít za šaty, musíme vyřešit šerpy, nástup, maturák, maturák, písemky, maturák, písemky, písemky, písemky.

A přestaňte prosím všichni brečet, že máte deprese - nemáte! Nevím, jaký světaznalec řekl, že zlomené srdíčko, špatná známka a podrážděnost rovná se deprese, blbosti. Lidi, deprese je vážná psychická porucha, která se řeší jinak, než tabulkou čokolády nebo novýma botama. Fakt už mě s tím všichni štvete, jste trubky.

Na podzim má být klid, máte si ho náležitě užívat, ne se sžírat. Já i když tedy nemám nějaké podivné smutné stavy duše, tak si nasadím sluchátka do uší a poslouchám takové ty pomalé, zamilované písničky. Ony se k podzimu strašně hodí, protože podzim je krásný. Pojďme se zamilovat do podzimu!