Den osmý.

9. srpna 2014 v 21:46
Day eight - Favorite song from "Nightmare"
A je to tu. Problém. Vlastně docela velký problém se kterým se budu potýkat i u plnění dne devátého. Možná nemá, možná má cenu říkat, že jsem dospěla dne v této challenge, kdy budu mít se splněním dne velký problém. No, ono to teď takhle nevypadá, protože už je to napsané a vy jste sem možná přišli a vidíte článek a říkáte si: cože? Nevíte, jak dlouho už ten článek píšu a pořád si říkám: "Tak mám? Určitě?" Důvod je prostý - zkrátka a dobře je velmi těžké říct, kterou písničku mám z tohohle a i zítřejšího alba nejradši. Říkala jsem si a vlastně pořád si říkám, že sem napíšu těch písniček víc, protože ukázat na jednu je velmi, velmi, velmi těžké, skoro až nemožné. Ale neudělám to, protože vzhledem ke všem předchozím CDčkům by to bylo příšerně nefér. Příšerně nefér. Asi se ale neubráním nutkání říct, že tyhle body by měli brát v potaz nejoblébenější písně, ne píseň. Zrada. Nevím, jak z toho ven, ale asi to napíšu rychle, aby to bylo za mnou a nemusela jsem nad tím víc už přemýšlet a řešit, jestli dělám dobře, nebo ne. Nightmare. Tak. Prostě Nightmare.

You should have know the price of evil and it hurts to know that you belong here - yeah! No one to call everybody to fear Your tragic fate is looking so clear-yeah!

Nejradši z celého alba mám Nightmare, protože So Far Away považuji jako nadpočin. Jako něco nad tímhle vším, jako píseň, kterou si prostě nemůžete pouštět kdykoli a kdekoli. So Far Away je výjimečná a tak uchovat každý její poslech pro něco výjimečného, slyšet ji až teprve tehdy, kdy to má nějaký význam. Takže takhle bych objanila, proč není nejoblíbenější, nebo jistě, je, ale nenapíšu ji sem, protože znamená něco víc, něco víc pro nás pro všechny. Spíš jsem váhala nad Welcome To The Family, ale nakonec musím říct Nightmare. Text, který je tak výmluvný pro otázku neštěstí, bolesti, je posilující, prostě Nightmare. I když přichází do vašeho života,Still dancing with your demons. Victim of your own creation

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ennie Ennie | Web | 17. srpna 2014 v 19:03 | Reagovat

Jo! Tohle album je parádní :D. Taky bych měla velký dilema a buď bych nakonec vybrala taky Nightmare nebo Welcome To...a nebo by to bylo So Far Away :D.

Jinak, před několika dny ses mě ptala, jak jsem poznala jaká písnička hrála v tom obchodě :D. Většinou když hledám nějakou písničku, tak si zapamatuji část textu (nejlépe to co se tam objevuje nejčastěji), pak hodím do googlu a za chvíli ji mám. Už jsem párkrát hledala písničku (kamarádce) podle toho, že mi popsala klip. Nejlepší bylo, že už ani nevěděla, jestli to zpívá kluk nebo holka :D. A pak jednou mi popisovala, že tam zpívají o lalala (hodně je takových písniček). A pak pár anglických vět (výslovnost), což tam vůbec nebylo. Tak doufám, že ti to trochu pomůže. A kdyby sis nevěděla rady, tak se ozvi! :D

2 Ferdinand. Ferdinand. | Web | 3. září 2014 v 21:27 | Reagovat

CD si skoro nekupuji, jen výjimečně a tohle je jedno z těch, které jsem si pořídil.

Já osobně z tohoto disku mám nejradši asi Welcome to the Family :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama