Všechno je tu boží.

11. července 2014 v 18:19 |  kytičkový deníček.
Jsem pravděpodobně ten nejneschopnější bloger na světě, protože i kdybych něco psát chtěla, nevím prostě o čem a nápady, které kupodivu mám, jsem líná zrealizovat, takže jsem se rozhodla, potom, co se teď stávají stále oblíbenějšími, zkusit taky nějakou denní Challenge. Ovšem ne jen tak ledajakou! Hledala jsem skutečně vytrvale a našla takové, které mi plně nevyhovovaly, protože byly buď jen a filmech, jen o písničkách, jen o něčemdivném. Nakonec jsem si uvědomila, že existuje jedna, na kterou mám momentálně největší chu't a lze ji potenciálně považovat za splnitelnou! Dříve než ji zde odhalím, zmíním pár řádků o něčem, co snad ani za zmínku nestojí - nicméně já to udělám.

Můžete mi říct, co má tohle počasí zase znamenat? Když není příšerné horko ( naměřili jsme 39,2!! kolem oběda, později jsem něměla odvahu to kontrolovat ) tak přijde příšerné ochlazení, silný vítr a děš't. Můžeme v zimě naříkat, že je zima a během tropického počasí, že je horko, ale kdy konečně bude nějaké přijatelné počasí? Asi nikdy.

Celý den prší, obrovké kapky naráží do parapetu a bičují nebohé květinky. Však je zlámete! A přesně během takového denního scénáře jsem koukala na nový seriál, na který jsem přišla čistě náhodou. Turn - seriál, první série o deseti epizodách, pojednává o válce za americkou nezávislost do níž je zamotaná čtveřice přátel nazvaná The Culper Ring. Začíná v roce 1776 příběhem farmáře Abea Woodhulla žijícího ve vísce Setauket, který se společně se svou dětskou láskou Annou Strongovou stane klíčovou osobou k získávání informací pro druhou stranu. V hlavních rolích účinkují herci, které pravděpodobně neznáte, ale seriál je od samé stanice, jako je The Walking Dead, takže pokud si pod tímto pojmem představíte něco dobrého - skutečně očekávejte něco dobrého. Je vlastně úplně jedno, jestli vás baví nebo nebaví historie, tenhle seriál je vážně natočen tak, aby vás vtáhl do děje, ať jste, kde jste. Velké minus je v tom, že na další sérii si počkáme až do příštího jara - a to je hodně bad fakt.

A když je naopak vedro a mám pomalu pocit, že umírám - jedeme na kole. Koukala jsem na film o Legu a musela se smát, že ačkoli je to pro děti, je v tom spousta skvělých dvojsmyslů, píseň, kterou asi nikdy nedostanu z hlavy a celý ten příběh zvedl fakt, že je tam i lego postavička Batmana. :D ( pro všechny = zbožňuju Batmana ). Autoři chtěli vytvořit nejroztomilejšího tvora, takže spojili kočičku ( uh god ) a jednorožce, a vznikla z toho Unikitty! A její povaha je mi blízká, srší dobrou náladou, nic ji nerozjáže, až nakonec na ni dolehne tíha okolí a exploduje - vážně já.

Můj dnešek je ve znamení písničky St. James. Slyším ji poprvé, což je hrozné, a nejhorší na tom je, že jak není na CD-ku, tak mi zkrátka uniklo, že taková písnička existuje, nesnáším se. Poslouchám ji stále dokola a během toho si zkrášluji plášť, který musí být do mého posledního roku na střední skutečně skvělý! Ta píšnička je asi ta nejsilnější, nebo jedna z těch, co znám, brečím a po několika opětovných spuštěních ji neskutečně miluju.
(screenschot)


obrys.

já vím, že to nevypadá snově, protože neumím kreslit, ale je to na látce a s přihlédnutím na všechny fakty, jsem s tím vlastně spokojená :)

mám v plánu ještě kluky, mám od Adi super obrázek, takže když bude pršet, tak se do toho snad brzy dám)))))))Fotky vlastní (:A kde jsou mé způsoby?! Toto je to, co se sem budu snažit přidávat. :) ( Jistě ji fanoušci A7x znají, mě se jen nelíbil ten původní vzhled, takže je trošku podle mých představ, hhh ) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terrie. Terrie. | Web | 12. července 2014 v 19:43 | Reagovat

Rozhodně nejsi ten nejhorší bloger, protože to, co tady popisuješ, minimálně já zažívám taky! Neustále! :D Ale ty challenge jsou dobré jen ... no, co už, taky to flákám :D
Ten seriál jsem někde zahlídla - takže doporučuješ? :D I Lego jo? Hm, asi se na to podívám :D

2 fromyesterday fromyesterday | Web | 13. července 2014 v 15:52 | Reagovat

[1]: :D tak to jsem ráda, i když nevím, jestli je to dobře, nebo špatně, že jsem ráda.. Nicméně ten seriál je vážně super, dopuručuju, doporučuju a zase doporučuju :)))))

A Lego vidět musíš, bezpodmínečně! :D

3 AlbertEdips AlbertEdips | E-mail | Web | 5. června 2018 v 1:15 | Reagovat

The prostate is an essential portion of a male's reproductive :. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate related is located just in front of the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, in most cases very uncomfortable and inconvenient for the patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.

Prostate infection, often known as prostatitis, is among the most common prostate-related condition in men younger than 55 years old. Infections in the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of all forms of prostate infection. It is caused by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition of the particular defect in the gland along with the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be a result of trauma for the urinary tract or by infections via other areas in the body. A patient may experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal with the prostate defect followed by the use antibiotics and NSAIDs to treat the inflammation.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not yet to establish the cause of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper meals are important. These are some in the things you can do and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for overall health and it will also keep your urinary track clean.

2. Some studies suggest that a couple of ejaculations a week will assist you to prevent prostate cancer.

3. Eat steak without excess. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef weekly will heighten the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most significant measure to adopt to be sure a normal prostate is always to go for regular prostate health screening. If you are forty years and above, you should choose prostate examination at least a year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama