Den druhý.

15. července 2014 v 23:00
Day Two - Favorite Avenged Sevenfold member
Když se řekne nejoblíbenější člen Avenged Sevenfold, tak si představím jedno jméno, úplně jistě a bez přemýšlení. Ale ne proto, že je to třeba zpěvák, kytarista, bubeník nebo bassák, anebo protože je z té kapely nejvíce vidět a je upřednostňovaný. Je to proto, že mi zkrátka nejvíce přiroste k srdci, takový, jaký je. A právě proto většinou dlouho vyčkávám, kdo to nakonec vlastně bude, protože zezačátku se tak jako víceméně orientujete na zpěváka, na leadera a teprve když se do té kapely více dostáváte, poznáváte chyraktery, tak zjistíte, který je vám nejblíž. A i když miluju každého člena této neskutečně skvělé kapely, pro mě je ta nejmilejší osoba Brian.


Ono je strašně těžké vysvětlovat, že ačkoli zbožňuji všechny, každého stejně, tak zkrátka dokážu ukázat prostem na Briana a s klidným svědomým říct, že on je pro mě zkrátka oblíbený člen. Nebudu se pokoušet o delší úvahy a vysvětlování, neb doufám, že každý pochopí, jak to asi myslím. (A když ne, tak bohužel, pro vás..) Jak už napsal můj bro, každého si člověk zamiluje pro něco, co je pro něho typické, ale jeden z nich je vám přece jen - nejblíže.

Briana si vážím jako neskutečně silné osobnosti. Jeho hudební schopnosti jsou nepochopitelné a nad tím, co předvádí se svou Custom a jaký má rozsah zručnosti svých prstů, zkrátka jen kroutím hlavou. A ať už pro jeho zakaždé situace neutuchající smysl pro humor, milý přístup k fanouškům, tak především pro jeho schopnost mluvit mi z duše. Víte, někdy zkrátka máte nálady, které nedokážete popsat, nedokážete je nikomu vysvětlit, ale ta písnička vám v tu danou chvíli natolik sedne, natolik přilne k srdci, že si říkáte: "Je to vůbec možné?" A Brian takový dar, o kterém možná ani neví, anebo ví, vážně má.

Dříve to bylo možná trošku i takové to velké fanouškovské pobláznění, dnes je to absolutní úcta k jeho odkazu, k tomu, co dokázal a jaký je a hlavně, přesto, co dokázal, zůstal stále stejný, snad jen trochu zestárl a vyspěl a už to není takový ten smíšek kulíšek. Když se ho totiž ptali, jak se změnil jeho život po tom, co se stal slavným, on odpověděl, že: "Já zase tak slavný nejsem."

Achjo, nemyslela jsem si, že napsat tento článek bude nakonec tak těžké. Jde zkrátka o takovou tu sympatii, byť ho neznám osobně, ale stačí jen to málo, co o něm vím a co jsem mohla na vlastní oči vidět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama