Den čtvrtý.

18. července 2014 v 11:39
Day four - Favorite song from "Waking the Fallen"
Vlastně je pravda, že i u tohoto alba mám svou zamilovanou písničku, i když bych lhala, kdybych řekla, že jsem se při tom určování trošku nezasekla. Po Aerodromu, kde právě zazněla, jsem si album WTF ( zkratka alba, žádně what the f*ck, anebo where's the food? :D ) velmi oblíbila. Tím samozřejmě nechci říct, že bych si ho nepouštěla. Zkrátka je to tak, že je mi po tom všem daleko blíž, než kdy dříve.

Z Waking the Fallen mám ráda snad všechny písničky, ale nejtěžší bylo napsat tu nejoblíbenější a přihlédnout na ty, které jsou těsně za ní - a jsou to Second Heartbeat, Eternal Rest, Waking the Fallen, And All Things Will Ends anebo I Won't See You Tonight Part 1 a 2. Tedy dobře, Unholy Confessions mám nejradši.
"I wish I could be the one, the one who won't care at all But being the one on the stand, I know the way to go, no one's guiding me. When time soaked with blood turns its back, I know it's hard to fall. Confined in me was your heart I know it's hurting you, but it's killing me."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terrie. Terrie. | Web | 19. července 2014 v 19:44 | Reagovat

I když kapelu znám spíš jen jako ... protože vím, že jí ty a pár dalších lidí kolem mě poslouchá (ano, mohla bych se stydět, když si pořád říkám - poslechnu si i hudbu jiných ...) musím uznat, že je hezké číst o nich (pro mě naprosto cizích tedy :D) z tvého - oddaného pohledu, zvlášť když tak krásně popíšeš vše, co máš ráda ... :3
btw, k těm fotkám - ty plakáty aut a vůbec ten pokoj na oné fotografii nebyly moje, neb přítelovy :D měla jsem to tam podotknout :D Ale i já mám v pokoji plakáty aut - díky bratrovi :D

2 Ennie Ennie | Web | 27. července 2014 v 20:41 | Reagovat

Tuhle písničku mám nejradši z tohohle alba ;). Naprosto a stoprocentně!!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama