Procházka ve snu

26. června 2014 v 22:22 | Wendy Flowers |  reality, but baby don't cry
Nikdy by mě nenapadlo, že toto místo bude nepřímým svědkem toho nejúžanějšího dne. Nikdy by mě nenapadlo, že toto místo bude zpovědnicí pro splněný sen. A nikdy by mě nenapadlo, že právě sem budu psát jedny z nejdůležitějších okamžiků svého dosavadního života. Vždycky jsem snila a sním dál, ale teprve minulé úterý mi došlo, že zázraky se dějí, a že sny se plní. A že pokud o něčem sníte a intenzivně si to přejete, nakonec se to splní - dříve, či později. To už je let, co jsme si slibovaly, že na ně půjdeme. Že na ty naše zlaté kluky jednou půjdeme.

Když jsem tu minulý rok psala o zážitku z koncertu Marsů na Rock for People, a pak i o strhující a nepřekonatelné atmosféře v Roxy na Bulletech, nenapadlo by mě, že o rok později přijede kapela, o níž jsem si pouze snila, že by se tu mohla ukázat. A celé mé představy o dokonalém vystoupení, dokonalé atmosféře a dokonalé komunikaci s publikem se zbořily a mě zůstaly oči pro pláč. Byla jsem neobyčejně překvapená, dojatá, ale hlavně šťastná. Článek odkládám už asi týden, protože i když už je to relativně dost dlouho na to, psát nějakou reportáž - spíš se o ni snažit, tak ty emoce, štěstí a radost je tu stále, a já i když se budu snažit mírnit sama sebe co jen to půjde a nepsat jako poblázněný marnivec, tak to nakonec dopadne, že i když už na to nemám moc nárok a měla bych myslet dospěle, bude toto znít jako hloupý pubertální výlev, který nakonec svědčí o mé nevyzrálosti, ale skrývá v sobě všechenu lásku, kterou pro A7x v srdci mám.

Před lety jsem se do Avenged Sevenfold zamilovala, ať to zní jakkoli bláznivě, je to zkrátka tak. Bylo to díky mému bro, aka Adee, aka ten trol co se mnou chodí na festivaly. Poslala mi je a mě se tehdy ten styl, který hrají příliš nezdál, byla jsem zvyklá na úplně jinou hudbu, která byla v ostrém kontrastu s Mattovým chřestýšem v krku. A pak přišla Afterlife (která je má zlomová píseň), Dear God, ALPOH a další, a já věděla, že od té bandy kluků můžu čekat velké věci a že je naprosto zbožňuju. A přes ten čas, kdy je stále poslouchám, pak třeba nějakou dobu vůbec ne, jsem se dopracovala k šíleně silnému citovému poutu, které jakoby se zpečetilo tím krásným úterkem. Viděla jsem je poprvé a vážně věřím, že se tu po takové akci znovu ukáží, a věřím, že brzy.Do posledních pár týdnů jsem nevěděla, jestli skutečně pojedeme a do posledního dne, jak pojedeme. Vlastně bych se divila, kdyby tohle byla jedna z takových těch promyšlenkých akcí, které si lidi vysní a ujasní si každičký krůček na své cestě. Je to jistě pohodlnější způsob, protože nemusíte řešit milion věcí kolem, ale to bychom prostě nemohly být my a naše vyhlášené akce na poslední chvíli. Já ( a to přesně 6.12. 2013 ) když jsme se dozvěděla, že Sevenfoldi budou v Praze, tak má bezprostřední reakce plná nadšení byla: "DĚLÁŠ SI SRANDU VIĎ! PRÁVĚ SE NÁM SPLNIL SEN!" A pak jsem zjistila, že to nebude tak jednoduché, a že vůbec není jisté, zda-li budeme moci jet. Nakonec to dopadlo tak, že se stalo to nejlepší v mém životě, a když jsem se z nějakého nepochopitelného důvodu podívala do historie zpráv a viděla to, co ze mě tehdy vypadlo, měla jsem slzy na krajíčku.

Ani už přesně nevím, jak jsem přežila to dlouhé odpoledne, kdy jsem se začala připravovat až na poslední chvíli, těsně před odjezdem. Co si ovšem pamatuji naprosto dokonale, je ten pocit, se kterým jsem vstupovala do auta, do poslední chvíle jsem tomu totiž nemohla uvěřit. Absolutně jsem nemohla uvěřit, že je uvidím. Nebo jinak - vůbec jsem tomu nevěřila. Do Prahy jsme dojeli něco málo před čtvrtou hodinou, táta nás vyklopil u výstaviště a já i s mom, která je mým stálým společníkem už nějaké tři roky, jsme šly vyhlížet bra. A pak, v kompletní sestavě, jsme šly společně projít bránami a přes ostrahu a pomalu se rozkoukávaly v areálu.

Více v celém článku.Bylo senzační vidět tu záplavu A7x triček! Lidi v tričkách Sevenfoldů tady, tam, támhle, a tam taky.. prostě nebe! V tu chvíli jsem zalitovala, že žádné tričko nemám a kupovat na místě jsem si ho nechtěla, protože mám v merku jiné. O:) To je tak, když si někdo spíše kupuje mikiny, než trička. A pak vybírá a jednu musí nechat doma. Takže jsem si brala Gatesku, tu z minulého článku :))). Nakonec počasí vůbec nebylo takové, jaké hlásili ve zprávách, ale právě naopak - bylo vážně teplo. Sluníčko svítilo, takové vážně ideální počasí na fesťák! Když jsme zkonstatovaly, že areál je jaksi menší, než si ho z dob minulých pamatujeme, uvědomily jsme si, kdo hraje. Já ten rozpis kapel předem moc nestudovala, takže jsem si ho raději napsala na sitě růžový papírek, který byl v tašce dobře vidět a dobře se hledal. O první kapelu Powerman 5000 jsme přišly, příliš nás tento fakt nezarmoutil, protože ji jednoduše neznáme.

Ale ta sestava lidí, kteří se v tu chvíli nacházeli na podiu, mě mučila a současně rozesmívala. České kapely extra nevyhledávám a tuto jsem absolutně neznala. Jacísi Hentai Corporation, jejichž název jsem dokonale zkomolila a vyšlo z toho ve finále něco vážně děsivého. Nevím nevím, pouze povím, že můj šálek čaje to rozhodně není a prostě mi ta "hudba" nesedla. Přišlo mi to příšerně ozvučené, ukřičené a když nás Aďa upozornila na skutečnost, že ty písničky, co hrají, jsou jedna jako druhá, musela jsem uznat, že je to vážně pravda. Bylo to takové hučení a hlavu a patu jsem v tom nenašla. Nelíbil se mi celkový projev toho zpěváka, chápu, že když jste na festivalu a hrajete na podiu, které znamená svět a na kterém bude stát taková hvězda, jako třeba Shads nebo známý Durst, a to ani nepočítám sestavu na červenec v čele s Metallicou, že vám prostě trošku stoupne ego. Ale takové keci, co ze sebe vypouštěl, jakože když má Adolf svátek, tak to a to.. hrál cosi pro něho, nebo to s ním mělo něco společného, kroutila jsem očima. Nejvíce mě dorazil tím svým výrokem, že "Byli jste skvělý, ale stáli jste za hovno." To bych mu v tu chvíli asi hodila cihlu na hlavu, frajírkovi. A s Aďou jsme se ( vím, jsme smradi a nedělá se to!) smály ženě "ovázané" v křiklavě žlutém provazu. Musím však podotknout, že když si našich obličejů jakože: wtf? všimli nějací kluci stojící opodál, smáli se taky.

Přišel čas Roba Zombieho. Popravdě řečeno - jakože úplně vážně popravdě řečeno - dívala jsem se na ten jeho oblek asi minutu, než mi došlo, že to kožené roucho s třásněmi má fakt na sobě. Stály jsme v tu chvíli u stánku s vodou a nadálku poslouchaly.

Pravdidlo pro přežití na festivalu, aka rada do života - nikdy, vážně NIKDY nechoďte do davu bez lahve vody! Strčte si ji okamžitě někam do tašky, pokud nemáte žízeň, a věřte, že jí budete děkovat za to, že ji máte a že existujete. ( Pokud je tu někdo, kdo četl můj článek aka problémy s pitím na RFP, tak se přestaňte smát - fakt hned. )

Co se musí říct je, že ty jeho písně byly i docela rytmické a dalo se to poslouchat. ( Což se o té předchozí kapele z mého pohledu říct nedá) A tak jsme koukaly, jak oni na podium bláznily a lidi se bavili. A bylo fajn. A pak přišel čas, někdy ke konci jejich doby, jsme se na pár posledních písniček přesunuly dopředu do Goldenu. Bylo to chvíli před tím, než seskočil z podia a šel do davu. A tak ho všichni sledovali a smáli se. Všimla jsem si, že za námi stála nějaká blonďatá holčina a měla strašně pěkné tetování! Takové to, na jaké já bych neměla odvahu a nic by mi to asi nepřinášelo, ale fakt hezké! A oni hráli a bylo fajn.

Když Rob Z. dohráli, tak jsme si s Aďou kleply pěstma, na znak štěstí a podium se začalo chystat pro Limp Bizkit. Ruku na srdce - čekala jsem něco jiného. Nejen, že to čekání bylo strašně dlouhé, až úplně nekonečné, ale když nastoupili, tak jsem si skoro nevšimla, že se něco změnilo. První písničku jsem poznala a vzhledem k tomu, že jsme se o pauze dostaly do čtvrté řady, jsme tou hlavou kývala, jakože mě to baví a hlavně - že tu píseň znám. Ale nevím, přišlo mi to strašně nudné, bez energie. Jen jste tam stáli před tím kytaristou, jehož jméno neznám, koukali na jeho mračící se tvář a naštvaně se na něj mračili, když na vás ten trol vylil vodu z té flašky. Když už mi to po několikáté chrstl do tváře, začala jsem v davu hudrovat a vyjadřovat se na jeho konto nepříliš pěkně. Zase takové horko, aby nás poléval, fakt nebylo. To vystoupení bylo nekonečné! Já když koukala na hodiny a zjistila, že je třeba pouze pět minut od chvíle, kdy jsem se dívala naposledy, měla jsem pocit, že se zblázním. Přišlo mi to příšerně dlouhé, nudné, a až na pár vložek, kdy Durst lezl do lidí, to bylo takové monotónní. Suma sumárum - nejzajímavější mi přišel ten kytarista celý v černém, ten byl bohužel na opačné straně podia, a my nad sebou měly pouze polévače, který na nás pořád koukala, protože stál vážně přímo naproti nám a bylo blbý nic neděla.. pořád.. a tento fakt mě zarmoutil a vzalo mi to veškerý zájem o to vystoupení. Klep pěstí!

A pak přišla ta chvíle, kdy se na podiu objevil Arin a já chvíli nevěřila, že ho vážně vidím, a pak jsem začala bláznivě strkat do Adi a zdělovat, kdo na podiu stojí. A to byl ten moment, kdy mi vše přišlo opravdovější, nicméně stále to bylo v mé hlavně příšerně nereálné, představa, že uvidím a vidím Avenged Sevenfold.

Z mého davového pocitáře: Můj bože, můj bože! Rychle rychle, strkej do ní, rychle rychle!!!Před lety jsem si tu chvíli milionkrát přehrávala v hlavě. Říkala jsem si: jaké to asi bude, jak se budou chovat, co zahrají a hlavně, jací ti lidé, na které stále koukám na dvdčkách, youtube, čtu jejich zprávy a texty a prakticky je beru, jako součást mého života, jsou naživo.

S blížícím se příchodem, kdy lidé z týmu Sevenfold připravovali stage na příchod hlavních hvězd večera, lidi v davu začali být více slyšet. Bylo to ohromné, všichni se semkli v celek a sborově vyvolávali jedno slovo: Sevenfold! Sevenfold! Sevenfold! A když jsem tam tak v tom křičícím davu stála a křičela s ním, připadala jsem si neuvěřitelně šťastná. Když pak vběhl na podium Arin a Brian, a postupně další, to vše na tóny Stepherda, trošičku se mi zatočila hlava a měla jsem na krajíčku, ale bylo nepřijatelné, abych se rozplakala, ač jsem tedy měla co dělat skutečně se nerozbrečet.. V tu chvíli jsem si stále dokola opakovala: "Já je vidím, bože, já je vážně vidím!" A pocit, jaký jsem měla, se rázem proměnil. Takový pocit, že nevěříte, a pak se to skutečně stane pravdou. Celkově jsem si připadala hrozně slabá, několikrát se mi během toho famozního koncertu zatmělo před očima a občas mi připadalo, že snad ani nedýchám. Celá sestava Avenged Sevenfold rozpoutala doslova peklo na zemi. Bylo mi občas strašně líto Arina, protože když se za ním rozžehly plameny a to šílené horko sálalo až na nás, tak on tam ten chudáček, co bubnoval snad ani ne dva metry ( nebo dokonce metr) od toho, musel být totálně zničený a hotový!

Já nevím, jestli tento článek bude někdo číst a když, tak jestli ví, že mým oblíbencem je prostě Synyster ( aha, ok, moc divný. ), takže to, že jsme stály nalevo jednoduše NEBYLO Z MÉ HLAVY!!! Já chtěla napravo :D Tak či tak, nakonec jsem musela uznat, že kdybychom třeba na tu pravou stranu šly, že bychom nemusely být tak blízko a tak skvěle bychom neviděly. ( My se totiž vimplementovaly až do té třetí-čtvrté řady a perfektně, fakt perfektně viděly na Zeeho :))))) ) A Synyster mě rozesmutnil, protože když tam k nám přišel, tak jsem zvedla onu miknu v domnění, že se alespoň podívá, a že když jsem tak pěkně blízko, že ji i uvidí - ale ne. On se jako napotvoru díval úplně jinam, a jako kdyby říkal *nepodívám se, já se na tebe nepodívám* :D Tak jsem tu mikinu zase hodila přes tašku a dělala, že můj smutek neexistuje. Dočasný, samozřejmě :D Příště jdu napravo prostě, toto bylo natruc!

Z mého davového pocitáře aka Brája se nedívá: Tak to běž do pekla! I když okay, zradila jsem, protože jsem nalevo, vím, chápu..
Byla jsem ohromena tím nepředstavitelným komfortem a prostorem, který tento festival nabídl! Nejen, že se lidi nemačkali a nelepili ( Jako na Marsech - představa, že byste ne Marsech neměli na zádech nalepenou nějakou osobu je čistě nereálná. ) a ani do vás nestrkali a netahali vás za vlasy, a za uši a já nevím za co všechno - prostě mě ohromilo, jak ohromně v pohodě to bylo! :') Moc jsem se totiž bála, že tam všichni budou mít ostny a hroty atak. Atmosféra naprostá fantazie a kluci dělali show, která je bavila, protože mi připadalo, že to, co se v Praze stalo, snad ani nečekali. Vážně si myslím, že si to s námi užívali. A já každému, kdo tam byl, děkuji. Děkuji, že to bylo tak nádherné, že jste zpívali a hailovali na krále, brečeli a zapalovali plamínky při SFA a že ta noc byla jednou z nejlepších v mém životě. Děkuji! Dále jsem byla ohromena a radostí bez sebe, že kluci byli takoví, jaké je znám.

Mattie naběhl a tím svým neuvěřitelným hlasem rozproudil krev úplně každému, kdo tam vpředu byl. ( Někde jsem četla názory, že Mattův hlas je naprosto tuctový - okay, teď mi tedy ukažte na ten zbytek lidí, tu horentní masu lidí, kteří mají takový.. ) Ten jeho krásný úsměv, ze kterého omdlévá nejedna slečna a ten strašný canec na té hlavě, který bych mu nejraději oholila :D A když chytil tu čapku, jako tehdy v LBC, stála jsem tam chvíli jako trubka a říkala si - tak tohle je paráda. Neskutečná paráda.

Zee, ten Zee, který stál před námi a hrál a brnkal a usmíval se ( třebaže někdo psal, že byl zamračený ). Měl ty své ponožky bílé *pětiletý smích* a tričko VU ( které nepřivezl a provokoval nás :D ) A pak se stále otáčel, takže rozumnou fotku toho muže nemám, snad jen jeho zadku. Ale je to on, haha.

Arin, Arina, jak jsem se již zmiňovala, mi bylo děsně líto, protože celý večer nebyl moc vidět a musel být pečený a smažený. A on je přitom takový kulíšek, dříve mi moc nepřišlo, že ke kapele sedí, co jsem se však mohla přesvědčit, tak zapadá naprosto dokonale.

Synyster - láska mého života :D Když hraje tak je to tak, že: lidi, já jsem tak úžasný, vím, že to víte. A lidi to ví a je to paráda na něj koukat, i když je daleko.

Johnny - má další láska a člověk, bez kterého by A7x nebyli nic :D Já mám tu větu vrytou do paměti, z toho videa, kde Matt říká: "Johnny Christ is my best friend, Johnny Christ is the leader of A7X, Johnny Christ writes all the songs, Without johnny christ Avenged Sevenfold'll be nothing, We All Hail Johnny Christ..." A Johnny byl na naší straně hezky často a stále pobízel lidi, a pak najednou zuřivě vyplazoval jazyk.

Z mého davového pocitáře: Bože, to je to střevo, co tak dobře znám *smích smích smích*

( Až když jsme opouštěly areál jsem zjistila celý příběh, a to, že to bylo na Aďu :D )


Ačkoli jsou léta, kdy jsem byla taková ta naprosto bláznící a vše vědící fan, pryč ( okay, po tomto článku to tak moc vypadat nebude ), dostala jsem se do fáze jiného levelu fanouškovství, a to do absolutní lásky a uznání a obdivu. Hrozivě moc mi ti kluci přirostli k srdci. Když pak zahráli písničky, které jsem si doslova vymodlila, tak jsem se vážně rozbrečela. Už jenmo z toho důvodu, že to vážně slyším naživo. Protože když hráli Afterlife, Welcome to the Family, Hail to the King, Nightmare ( and your nightmare comes to life..), Bat Country, This Means War a So Far Away - byla jsem v nebi. Doslova, dopísmene. Když jsem se podívala na Aďu vedle sebe, jak jí tečou slzy po tváři a má přesně takový pohled jako já, takový ten: já tomu nevěřím, to není možné. toto se mi snad jen zdá. Tak jsme tam plakaly obě ( já se snažila držet se, ale bylo to silnější, než cokoli bych chtěla dělat.. ) a já měla přitom takové tušení, že vím úplně dokonale, jak jí je, protože prožívám to samé, co ona. Mamka byla okay, užívala si super atmosféru a tak celkově vše. A tak si myslím, že to tam vážně prožíval úplně každý, bylo to nádherné. Nádherná atmosféra.


Dohráli This Means War a odešli. Začalo se vytleskávat sborové: Sevenfold a Little Piece of Heaven! a já tak moc doufala, že vyběhnou a zahrají ji - a vážně ano. A to byla chvíle, kdy jsem měla skutečně nejblíž k tomu padnout na zem v mdlobách, protože jsem byla neskutečně šťastná a samým štěstím se mi točila hlava. A jak jsem během celého toho koncertu zpívala s Mattiem, točila se mi hlava i z nedostatku vzduchu. A hráli. A Little Piece of Heaven. Sen, sen, sen. Křičely jsme jako o život, zpívaly z plných plic a užívaly si. Kluci přidali ještě Unholy, kterou mám od té doby ještě radši. Přiznám se, že když tam k nám Matt přišel, nebo když byl uprostřed na svém místě, tak jsem mu stále koukala na ruce - respektive na pravou. :') A já byla unešená i z toho, že ta tetování vidím na vlastní oči - asi bych se měla jít vážně léčit.

Blížilo se ke konci a Matt představil Arina oficiálně, děkoval a loučil se. Ostatní se loučili, bylo to smutné, byl tu vážně konec. A pak přišla ta chvíle, nad kterou doteď kroutím hlavou a nevím, jak je to možné! Zee rozhazoval trsátka, jedno padlo někam před nás a holky přede mnou se otáčely a hledaly ho, vzniklo šílenství, kdy každý kolem kříčel: prosím, tady jsem! a já tam tak stála a jen tak zvedla ruku a říkám si: bože, holka, nikdy jsi nic nechytla, protože prostě nemáš štěstí, tak se s tím smíř, dneškem se to nezmění. A ucítila jsem, jakoby se mi Zéčko podívalo do očí. ( Směšný sentimentální pocit, který snad znáte, kdy by vaše podvědomí odpřísáhlo, že se na vás fakt podíval) Zachvíli jsem už měla úplně rozškrábanou ruku a cítila těch milion lidí, jak se najednou mačká nějak blízko mě. Instinktivně jsem pevně stiskla pěst a držela ten malý poklad! VÁŽNĚ JSEM CHYTILA ZACKYHO TRSÁTKO! ( během tohoto neuvěřitelného momentu mi málem vypadl foťák - ale čert ho vem, beztak fotí naprd :/ ) Jsem z toho mimo ještě teď a má pro mě nevyčíslitelnou hodnotu. Někdo by si mohl říct, že když není Brianovo, že bych mohla říkat, že jsem chtěla jeho - jenže já vůbec nepočítala s tím, že něco takového se stane, že mi to padne přesně do ruky! Nepřemýšlela jsem nad tím, že budu stát tak blízko a v toto bych ani nedoufala, takže ne, není to tak. Nemylslete si tio prosím, já plakala nad tím, že je to pravda. Bože, já to trsátko v autě oplakala..
Splnil se mi sen. V srdci mám plamen víry, který zažehli Sevenfoldi, dnes už vážně věřím, že se tu ukáží znovu, že sny se plní a že nikdy nepřestanu děkovat osudu, jak to pěkně sehrál a já je viděla. Protože kdybych přišla o tenhle koncert, byla by to životní chyba a já bych si to neodpustila. Sen se stal skutečností.
Sen se stal skutečností.


Něco málo jsem natáčela a pokoušela se i fotit, ale ten náš foťák je vážně příšerný, takže pokud si říkáte, že máte nezdařené fotky - nemáte.
polévač se slaninovýma ponožkama

"Teď už tomu věříš?"
" Ne."
Toto byl set fotek, které se mimořádně povedly. #šikula
Zackův zadek. hhh
SFA. O:')
R.I.P Jimmy <33333333333333


Zee při SFA :'))))


dámy a pánové, nejlepší fotka večera - asi je to osud! <3

a pak jen, čau ahoj, fakt vás miluju)))))))))))))))17. červen 2014 - Aerodrome festival Praha, Avenged Sevenfold etc.
Zdroj prvního obrázku, do kterého jsem doplnila text: http://www.koule.cz
Zdroj třetí fotky - Mattie: http://musicweb.cz/fotoreporty
Zdroj druhé fotky - Brian: https://www.facebook.com

Ostatní fotky jsou vlastní (:
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Luci Lestrange Luci Lestrange | E-mail | Web | 27. června 2014 v 12:21 | Reagovat

Koukám, že pocity ala "nevěřím tomu, to není skutečné, bože oni tam vážně jsou a jsou skuteční" jsme měly úplně stejné. :D I pro mě to byl nejkrásnější večer v mém životě a ještě teď mám z toho motýlky v břiše a je těžké uvěřit, že se to vážně stalo. A to trsátko ti neuvěřitelně, ale vážně neuvěřitelně závidím! Moc krásný článek. :)

2 Doma Doma | Web | 27. června 2014 v 13:48 | Reagovat

Tady je to nějaké nové a naprosto luxusní! :D

Je skvělé, že se ti splnil sen :)Je to vždy ten nejlepší pocit :).

3 Emm Emm | Web | 28. června 2014 v 1:04 | Reagovat

No pááni! Tak v první řadě - super úlovek, to trsátko je boží!! :D :))

V té druhé - Synyster ja taky můj oblíbenec, i když já je zbožňuju všechny jako celek, takže jsem z toho byla pořádně vyplesklá a nadšená, což jsem popravdě ještě teď. Konečně se mi splnil sen, protože A7X byli jednou z kapel, které jsem prostě musela vidět živě! :) Což mi připomíná, že BFMV na tom seznamu byli také, takže jsem nemohla chybět na jejich Pražském koncertu, kde jsi taky byla, jo? Dobry vkus! ;) :))

Jinak shodou okolností jsem zrovna urvala místa tak ve 4. - 5.řadě napravo (nevím proč, ale já jsem prostě naprosto vždycky :D), takže jsem byla spokojená. Sice jsem nechytila vůbec nic, takže o trsátkách nebo paličkách si můžu nechat leda tak zdát, ale stejně to nemělo chybu a byl to splněný sen i pro mě. :) Doufám, že viděli, jak je tu všichni zbožňujeme a vrátí se! :)) A taky doufám, že už nebudu muset nikdy vidět ta individua (s prominutím, ale jinak to nejde) z Hentai Corporation na pódiu! :/

Jinak chystáš se na nějaké akce v dohledné době? :) Já totiž koukám, že máme docela stejný vkus. :D :))

4 Ennie Ennie | Web | 29. června 2014 v 11:47 | Reagovat

Taky si úplně pamatuji svoji reakci, když jsem zjistila, že tu budou :D. Bylo to pár dni po tom, co jsem ulovila jejich první plakát, takže jsem tomu nemohla uvěřit, prostě se to pěkně sešlo.  Zrovna jsem jela autobusem a mela jsem takovou nic moc náladu ampak tohle nejvic stastna, ze je uvidim! Ta nálada me přešla az doma, když jsem uvažovala o tom, kdo se mnou pojede. A ze mi to dalo zabrat az jsem někoho našla,  naštěstí mi to vyšlo a bylo to super. Jinak to trsatko vypadá vážně dobře :). Mně se ještě nikdy nepostestilo, abych něco chytla...

5 Emm Emm | Web | 29. června 2014 v 14:56 | Reagovat

Neboj se, bylo mi jasné, že A7X máš též ráda jako celek, ale každý má nějakého oblíbeného člena, u nás je to Synyster, no... :P A řekla bych, že ty svoje pohledy fakt házel, bylo to roztomilé! :D  
A o HU mi ani neříkej! Taky bych je chtěla vidět, ale bohužel taky ten nadcházející rok maturuju, takže nevím, jak to budu stíhat, no.. :/ Jinak vítej do party budoucích maturantů.. Je to hrozný pocit podle mě, ale to musíme dát! :D Z čeho budeš maturovat?
Jinak když už jsem narazila na nějakého maturanta, tak mi to nedá a musím se zeptat: jak jsi na tom s povinnou četbou? Začínám vyšilovat, protože téměř nic přečteného nemám (až na nějaké tutovky) a o rozborech ani nemluvím, ten nemám snad ještě ani jeden. *no jo, stydím se - já, taková čtenářka a tohle flákám* Ach jo, ty povinnosti člověk prostě odkládá.. :D

6 Emm Emm | Web | 29. června 2014 v 19:04 | Reagovat

To není možný! :D No fakt, si tě pamatuju, ale nějak to pak s ukončením blogu vyšumělo... To je teda náhodička, to Ti povím! :D
A název mého blogu je šíleně trapný, až se stydím, jenže já ve vymýšlení názvů nikdy nebyla dobrá a pak už mi bylo líto zahodit tolik let tady jenom kvůli hloupému názvu. :P A styl psaní jsem hádám trochu od úplných začátků vylepšila, ale netušila jsem, že mám ten svůj osobitý, podle kterého by mě někdo mohl poznat, takže děkuju moc. :D :))

A co se pátého maturitního předmětu týče, s námi se o tom vůbec nikdo nebavil a ani se nějak nesnažili to zjistit a probrat s námi, takže předpokládáme, že se tomu pátému ještě vyhneme, protože by mě asi dovezli! :/ Už takhle mi stačí ta představa tolika stránkových MO z dějepisu a ZSV, plus ještě samozřejmě čeština a angličtina..

A když už tě tu takhle mám, nemáš FB? :) Kdyby náhodou zase jedna z nás skončila s blogem, tak abychom to nemusely nechávat náhodě, jako teď... I když to se teda povedlo! :P :D

7 alittlepieceofheaven alittlepieceofheaven | Web | 3. července 2014 v 13:22 | Reagovat

Nikdy jsem si prostě nemyslela, že jednou řeknu: viděla jsem Sevenfoldy, byla jsem na jejich koncertě a tak, protože to všechno bylo tak strašně vzdálené realitě... prostě nereálnost, nasněný sen, však víš.

Pamatuju se, jak jsem ti je posílala, jakože .. jsem se chtěla podělit s mým novým objevem aka mou novou závislostí a tak.. a tys vyrukovala s chřestýšem v krku! Ale ani nevíš, jak strašně jsem ráda, žes jim nakonec "přišla na chuť", protože by to prostě nebylo ono... ano, vzpomínám na naše každodenní ickování a posílání gifů a jo... asi bych měla mlčet.

A když jsem se dozvěděla, že tu budou, okamžitě jsem ti to psala, to vím přesně!!! Jsem takový posel milých zpráv :D O:-)

Mé dopoledne před koncertem: lakuju si deset let nehty. Awww, nebudu tady všechno jak trol komentovat, však víš vše, když jsme to zažily spolu! :3

A snad brzy vysmolím nějaký článek, bude asi milion stran dlouhý, ale bude můj!

Snad jen: Arin je takový ťuťan, to nebylo možné, jak jsi do mě drkala loktem a já jako co je? a tam Arin, ježiši, to mě fakt docvaklo, že tam někde v zákulisí je Matt s jeho nechápavým výrazem... a můj Zack, bylo to fajn! A pak: Strašně strašně strašně moc jsem šťastná, žes chytla to trsátko Zeeho, prostě ano!! Strašně ti to přeji!! ... a ten Johnny, z toho se vzpamatovávám ještě teď! Jakože ten, kterej píše všechny písničky, ten bez kterého by A7x nebyli, we all hail Johnny .. mě zaregistroval a prostě, on viděl, že existuju! :D (kdo je tady pubertální?? :D hm)

Bylo to neskutečné, geniální, se slzami v očích a na tváři a v krku při So Far Away... a my toho byly součástí! Takže děkuju, děkuju, děkuju.

Tvůj bro*

*ta co byla strašně ráda nalevo hhhh

8 Emm Emm | Web | 11. července 2014 v 16:38 | Reagovat

Jé, tak jsem si tě zkoušela najít na FB a vůbec mi to nejde přes e-mail, asi s tím pořád neumím takové divy. :D Mohla bys mi prosím napsat jak tam jsi (jméno) nebo přímo hodit odkaz? :)

A jak si užíváš prázdnin? Počasí je hrozný. :/

9 Terrie. Terrie. | Web | 12. července 2014 v 19:32 | Reagovat

Huhuuu, mám radost i za tebe Šťouchu, ale to jsem měla jen co sjem viděla fotky na fb :3
A zase jsi to tak krásně popsala ... ! :3

10 LarrySendy LarrySendy | E-mail | Web | 21. března 2017 v 20:06 | Reagovat

If you have sleep apnea, you need to know that you are not alone. Sleep apnea is fairly common and millions of people around the planet have it. If you have been wondering what a sleep apnea diagnosis means for your life, read on to learn what you need to know about it.

If you suffer from sleep apnea, you should use a Continuous Positive Airway Pressure machine while sleeping. This will help you treat your sleep apnea and get you on the path to having a full nights sleep. This machine uses either a face or nasal mask to pump air while you sleep.

If you have sleep apnea, be sure to ask your doctor every five years if you should have a follow-up sleep study. As your weight and health change, your CPAP pressure may need to be adjusted. The most accurate way to reassess your needs is to have another sleep study with CPAP so the appropriate pressure can be determined.

Do not take sleeping pills if you suffer from sleep apnea. These pills are not recommended if you suffer from this condition because they relax the muscles of your throat. Skipping them can actually help you get a better night of sleep because your apnea symptoms are not aggravated.

Sleeping at a high altitude can worsen your sleep apnea because of the lower levels of oxygen. If you are going to a place located higher than what you are used to, take a CPAP machine with you. The best thing to do would be to completely avoid high altitude.

Clear up your nasal passage before heading to bed. If you suffer from sleep apnea and have problems with a "stuffed up" nose, using a nasal spray or device can help clear your nasal airway. This is not a permanent solution, but one you can use when your apnea symptoms are the worst.

The first thing to do when you think you are dealing with sleep apnea is to discover if it is really apnea or just advanced snoring. If you have a loved one sleeping with you, this can be done alone at home, but if not you may need to visit a sleep clinic.

The most important aspect of dealing with sleep apnea is understanding exactly what it is. Unlike simple snoring, it is when a sleeper stop's breathing for a short period of time while he is sleeping. If your sleep partner tells you that sometimes you stop breathing, there is a good chance you have apnea.

If simple changes in your lifestyle, such as regular sleep hours and losing weight, have not eliminated your sleep apnea episodes, it is time to consult with a sleep specialist. The specific causes of your sleep apnea can be evaluated, and an individual treatment plan can be designed for you.

If you are concerned that you may suffer from sleep apnea, it is important to be diagnosed right away. This way, you can start getting the treatment you need as quickly as possible. The advice you have read in this article can help you find the relief you need from this troublesome condition.

<a href=https://www.viagrasansordonnancefr.com/>viagrasansordonnancefr.com</a>

11 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 27. září 2018 v 15:45 | Reagovat

wh0cd90804 <a href=http://propecia2019.com/>minoxidil finasteride</a>

12 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 27. září 2018 v 20:06 | Reagovat

wh0cd312703 <a href=http://tetracycline2019.com/>tetracycline antibiotics</a>

13 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 27. září 2018 v 20:12 | Reagovat

wh0cd312703 <a href=http://lisinopril2019.com/>lisinopril2019.com</a>

14 Douglasmox Douglasmox | E-mail | Web | 27. září 2018 v 23:28 | Reagovat

wh0cd90804 <a href=http://xenical2019.com/>orlistat over the counter</a>

15 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 28. září 2018 v 0:10 | Reagovat

wh0cd534602 <a href=http://prednisone2019.com/>prednisone</a>

16 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 28. září 2018 v 0:20 | Reagovat

wh0cd534602 <a href=http://valtrex2019.com/>valtrex</a>

17 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 28. září 2018 v 4:04 | Reagovat

wh0cd756501 <a href=http://synthroid2019.com/>synthroid 0.05</a>

18 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 28. září 2018 v 11:46 | Reagovat

wh0cd90804 <a href=http://valtrex2019.com/>valtrex</a>

19 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 28. září 2018 v 12:04 | Reagovat

wh0cd90804 <a href=http://propecia2019.com/>propecia2019</a>

20 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 28. září 2018 v 16:22 | Reagovat

wh0cd312703 <a href=http://synthroid2019.com/>synthroid levothyroxine</a>

21 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 28. září 2018 v 16:55 | Reagovat

wh0cd312703 <a href=http://propecia2019.com/>finasteride buy online</a>

22 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 28. září 2018 v 19:29 | Reagovat

wh0cd534602 <a href=http://xenical2019.com/>xenical</a>

23 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 28. září 2018 v 20:13 | Reagovat

wh0cd534602 <a href=http://xenical2019.com/>xenical pill</a>

24 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 28. září 2018 v 20:54 | Reagovat

wh0cd534602 <a href=http://albuterol2019.com/>albuterol</a>

25 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 29. září 2018 v 0:35 | Reagovat

wh0cd534602 <a href=http://lisinopril2019.com/>lisinopril</a>

26 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 29. září 2018 v 13:00 | Reagovat

wh0cd312703 <a href=http://lasix2019.com/>buy lasix no prescription</a>

27 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 29. září 2018 v 16:53 | Reagovat

wh0cd534602 <a href=http://xenical2019.com/>visit your url</a>

28 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 29. září 2018 v 20:57 | Reagovat

wh0cd756501 <a href=http://prednisone2019.com/>prednisone</a>

29 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 29. září 2018 v 21:02 | Reagovat

wh0cd756501 <a href=http://xenical2019.com/>xenical2019.com</a>

30 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 30. září 2018 v 1:11 | Reagovat

wh0cd978400 <a href=http://prednisone2019.com/>prednisone</a>

31 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 30. září 2018 v 1:14 | Reagovat

wh0cd978400 <a href=http://propecia2019.com/>finasteride prices</a>

32 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 30. září 2018 v 5:17 | Reagovat

wh0cd90804 <a href=http://tetracycline2019.com/>tetracycline purchase</a>

33 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 30. září 2018 v 13:29 | Reagovat

wh0cd534602 <a href=http://xenical2019.com/>xenical2019</a>

34 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 30. září 2018 v 13:29 | Reagovat

wh0cd534602 <a href=http://valtrex2019.com/>web site</a>

35 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 30. září 2018 v 22:20 | Reagovat

wh0cd978400 <a href=http://lisinopril2019.com/>lisinopril</a>

36 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 1. října 2018 v 6:06 | Reagovat

wh0cd90804 <a href=http://lasix2019.com/>buy lasix no prescription</a>

37 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 1. října 2018 v 14:37 | Reagovat

wh0cd756501 <a href=http://tetracycline2019.com/>tetracycline</a>

38 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 1. října 2018 v 22:18 | Reagovat

wh0cd312703 <a href=http://propecia2019.com/>propecia</a>

39 Douglasmox Douglasmox | E-mail | Web | 1. října 2018 v 22:22 | Reagovat

wh0cd978400 <a href=http://valtrex2019.com/>valtrex cost</a>

40 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 2. října 2018 v 2:09 | Reagovat

wh0cd534602 <a href=http://prednisone2019.com/>prednisone</a>

41 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 2. října 2018 v 2:16 | Reagovat

wh0cd90804 <a href=http://albuterol2019.com/>albuterol</a>

42 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 2. října 2018 v 3:23 | Reagovat

wh0cd312703 <a href=http://lisinopril2019.com/>lisinopril pills</a>

43 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 2. října 2018 v 11:50 | Reagovat

wh0cd756501 <a href=http://lasix2019.com/>lasix</a>

44 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 2. října 2018 v 16:06 | Reagovat

wh0cd978400 <a href=http://lisinopril2019.com/>zestril</a>

45 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 2. října 2018 v 16:09 | Reagovat

wh0cd978400 <a href=http://valtrex2019.com/>buying valtrex</a>

46 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 2. října 2018 v 17:56 | Reagovat

wh0cd312703 <a href=http://lasix2019.com/>lasix</a>

47 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 2. října 2018 v 22:04 | Reagovat

wh0cd534602 <a href=http://synthroid2019.com/>synthroid levothyroxine</a>

48 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 2. října 2018 v 22:10 | Reagovat

wh0cd90804 <a href=http://prednisone2019.com/>prednisone</a>

49 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 3. října 2018 v 0:55 | Reagovat

wh0cd312703 <a href=http://propecia2019.com/>cheap finasteride</a>

50 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 3. října 2018 v 5:02 | Reagovat

wh0cd534602 <a href=http://propecia2019.com/>propecia2019</a>

51 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 3. října 2018 v 5:03 | Reagovat

wh0cd534602 <a href=http://lasix2019.com/>lasix</a>

52 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 3. října 2018 v 5:19 | Reagovat

wh0cd534602 <a href=http://prednisone2019.com/>no prescription prenisone</a>

53 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 3. října 2018 v 5:19 | Reagovat

wh0cd534602 <a href=http://albuterol2019.com/>albuterol</a>

54 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 3. října 2018 v 21:37 | Reagovat

wh0cd312703 <a href=http://prednisolonepills.video/>prednisolone</a>

55 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 3. října 2018 v 21:52 | Reagovat

wh0cd312703 <a href=http://tadacip.icu/>tadacip</a>

56 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 4. října 2018 v 12:38 | Reagovat

wh0cd534602 <a href=http://tadacip.icu/>tadacip</a>

57 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 4. října 2018 v 20:32 | Reagovat

wh0cd978400 <a href=http://sildenafil.company/>sildenafil</a>

58 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 5. října 2018 v 10:56 | Reagovat

wh0cd90804 <a href=http://prednisolonepills.video/>prednisolone</a>

59 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 5. října 2018 v 19:09 | Reagovat

wh0cd534602 <a href=http://paxilbest.us.com/>paxil 12.5</a>

60 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 5. října 2018 v 19:13 | Reagovat

wh0cd534602 <a href=http://tadalafil.company/>tadalafil</a>

61 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 6. října 2018 v 15:36 | Reagovat

wh0cd534602 <a href=http://stromectol.company/>stromectol</a>

62 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 6. října 2018 v 18:56 | Reagovat

wh0cd756501 <a href=http://colchicine.network/>colchicine</a>

63 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 6. října 2018 v 19:16 | Reagovat

wh0cd756501 <a href=http://colchicine.network/>web site</a>

64 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 6. října 2018 v 22:35 | Reagovat

wh0cd978400 <a href=http://tadacip.icu/>buy tadacip</a>

65 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 7. října 2018 v 3:10 | Reagovat

wh0cd90804 <a href=http://stromectol.company/>stromectol</a>

66 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 7. října 2018 v 22:49 | Reagovat

wh0cd90804 <a href=http://paxilbest.us.com/>paxil er</a>

67 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 8. října 2018 v 2:35 | Reagovat

wh0cd312703 <a href=http://sildenafil.company/>sildenafil</a>

68 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 8. října 2018 v 2:50 | Reagovat

wh0cd312703 <a href=http://celebrexbest.us.org/>discount celebrex</a>

69 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 8. října 2018 v 10:47 | Reagovat

wh0cd756501 <a href=http://stromectol.company/>stromectol</a>

70 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 9. října 2018 v 2:24 | Reagovat

wh0cd90804 <a href=http://tadalafil.company/>generic cialis tadalafil</a>

71 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 9. října 2018 v 11:14 | Reagovat

wh0cd978400 <a href=http://tadalafil.company/>generic tadalafil 40 mg</a>

72 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 9. října 2018 v 14:16 | Reagovat

wh0cd978400 <a href=http://prednisolonepills.video/>prednisolone 5 mg</a>

73 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 9. října 2018 v 15:19 | Reagovat

wh0cd90804 <a href=http://sildenafil.company/>sildenafil</a>

74 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 9. října 2018 v 18:30 | Reagovat

wh0cd90804 <a href=http://celebrexbest.us.org/>discount celebrex</a>

75 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 9. října 2018 v 19:26 | Reagovat

wh0cd312703 <a href=http://sildenafil.company/>buy sildenafil</a>

76 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 11. října 2018 v 11:28 | Reagovat

wh0cd978400 <a href=http://stratterabest.us.com/>generic strattera</a>

77 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 15. října 2018 v 16:14 | Reagovat

wh0cd756501 <a href=http://tadalafil.bio/>tadalafil</a>

78 Douglasmox Douglasmox | E-mail | Web | 16. října 2018 v 15:13 | Reagovat

wh0cd978400 <a href=http://atenolol.in.net/>atenolol 50 mg</a>

79 Charlesdop Charlesdop | E-mail | Web | 16. října 2018 v 22:46 | Reagovat

wh0cd756501 <a href=http://tadalafil.bio/>buy tadalafil 20mg</a>

80 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 17. října 2018 v 8:03 | Reagovat

wh0cd312703 <a href=http://abilify.icu/>buy abilify online</a>

81 Michaelmix Michaelmix | E-mail | Web | 17. října 2018 v 13:22 | Reagovat

wh0cd534602 <a href=http://zyban.icu/>zyban</a>

82 Jamescit Jamescit | E-mail | Web | Pondělí v 10:50 | Reagovat

Hello! This is my first visit to your blog! We are a group of volunteers and starting a new project in a community in the same niche.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama