nahažmilionfotek

10. června 2014 v 19:36 |  kytičkový deníček.
Zase jsem tu po takové době, kdy se na sebe vše nakupilo a já budu docela jistě matlat jednu věc přes druhou, anebo nebudu, protože budu zcela výjimečně nevýřečná. Předešlý článek jsem ani neměla v plánu psát, nebo jinak, neměla jsem v plánu psát během předešlých tří čtyř týdnů vůbec nic, protože jsem byla lehce vyčerpaná, ale to téma týdne bylo docela příhodné, příhodné pro mou nostalgizující povahu. Teď už jsou ty tři náročně náročné týdny za mnou a vyhlídky na "měsíc" ( čtěte: cca týden) plný nahánění známek jsou fakt.. slibné.

Tento článek, abych vás hned v úvodu ubezpečila, bude článek typu: nahažmilionfotek. Bude to lepší cesta k tomu, vyplodit ze sebe něco o tom, co jsem dělala a protože jsem byla na praxi v zoo a pak mimo republiku, bude to ve formě fotek skutečně mnohem jednodušší. A dlouhé články dnes už nikdo nečte. A proč jsem se vlastně rozhodla napsat článek dnes? Protože dnes je den výjimečný den. Mikina co vidíte pod tímto textem je výjimečná. Přesně před třemi lety jsem ji obdržela od kurýra a dnes spolu slavíme, slavíme na příští týden. A taky slavím s tímto blogem - už je mu více jak rok, a to je pěkné. Řeknete si úplně obyčejná mikina, ale kdybych mohla trochu dělat reklamu Shirtinatoru, tak se zapřísáhnu, že nic tak kvalitního za ty peníze neseženete. Navíc si design vymazlíte sami a to je prostě bomba! ( Říkala jsem že nebudu moc žvanit? - Jo říkala.. ) Ten text je samo sebou trošku ošlý dobou a taky tím, že tu mikinu tahám prakticky celý rok - fakt celý.

Pro pořádek, v zoo jsem byla dva týdny na praxi. Praxe v zoo mi toho moc dala a strašně moc sil vzala. :D Jeden týden byla zima a fičel vítr, pršelo. Druhý týden naopak strašná vedra. Takže jako - okay. Ale to nevadí, protože když jsem byla maličká, přála jsem si být ošetřovatelkou a pracovat v zoo, takže se mi to svým způsobem i vyplnilo, a musím říct, že je to fantastický pocit, když si splníte dětský sen! Nejdříve jsem se na ty dva náročné týdny dívala příliš, příliš.. Nemůžu přijít na to správné slovo, zkrátka teď po čase vše vidím realisticky. Tak, jak to bylo, vím, co mi to dalo, ukázalo mi to, jak to chodí. Když si tedy nakonec připomenu vše, co jsem prožila a čím jsem si prošla, byla to paráda, být mezi zvířátky. Dostala jsem příležitost nahlédnout na celý ten svět za plotem jinak. Pochopila jsem celou infrastrukturu takové zoo a stala se její součástí. A to je pěkné, fakt moc pěkné. :) A další týden jsem byla pryč.

Už jsem se zmiňovala, že mám slabost pro lištičky, jsou to nevrlé modelíny. Kdyby něco, budu u lišek.

Korzak. Další lištička. Tam taky budu.


/ podobnost s jistou osobou čistě náhodná /

Hedvika.

flamingas. Já nevím proč, ale za Boha jsem jim nemohla přijít na jméno. Buď že flamenka nebo pelikáni - zabte mě

můj dům, můj hrad. takhle tam stál bez hnutí
ne, tento zaprasený batoh není můj.
a ne, není mi pět.

Tokaj. Maďarsko.


krámky v Tokaji

jsem fascinovaná. mají fialovou makovou panenku!

restaurace, prosím pěkně.

kostel ( foceno z autobusu, řidič jel jako chrochor a tak proto je to celé zmatlané :D )


divný. divný. divný.
(nemám ráda kočky)

místo v oblasti Bodrogköz. ( na názvech by si člověk zlámal jazyk a jména byla nejspíš vytvořena tak, že někdo flákl pěstí do klávesnice, ale neva :D ) jo a toto je místo, kde se usadili první maďaři.

fotka z cesty zpět. los unavenos někde na konci světos


miluju pivoňky, ale to víte, h?

někde, kde prostě není zeleno #ne

#nejsemcvok

Hážu sem fotky jendu za druhou a poslouchám písničky z Mamma Mia! Nevím, jestli nad sebou plakat, nebo se smát. :D A teď už vážně mlčím a přeji krásný den. :)

Fotky jsou vlastní (:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barbora Barbora | Web | 12. června 2014 v 22:02 | Reagovat

Juj, jak ja miluju tyhle foto clanky (fakt divny, kdyz je taky pisu/fotim), od nas ze skoly se aky jezdilo na px do zoo, jednou jsem k tomu mela prilezitost i ja, ale s moji fobii z veskerych zvirat, by to asi nedelalo dobrotu, hold nesmim byt takovy srab, takze zavist. :))) (strasne, strasne, strasne uzasny baleriny!)

2 fromyesterday fromyesterday | Web | 19. června 2014 v 19:42 | Reagovat

[1]: Jůů, děkuji! Měla bych doplnit, že jsi mi byla v tomto článku vzorem! (:

3 Ferdinand, Benjamin,.. to je jedno. Ferdinand, Benjamin,.. to je jedno. | Web | 20. června 2014 v 13:03 | Reagovat

Taky jsem dělal praxi v ZOO (v LBC, minulý rok). Kdyby ten vedoucí nebyl k*k*t. (Opravdu to nejde slušně)Tak by to byla i dobrá zkušenost.

Fotky nádherné :) Huh, ty kočky?! UŽASNÝ!

Jestli se vracím? Sám nevím, prostě jsem napsal nějakou blbost na místo, které miluji a nevím jestli tam ještě někdy něco přidám. Ale asi ano, mám teď náladu na jeden článek. :3 Nevím kdy se tam objeví. Možná dnes, možná zítra, možná za půl rok :D

4 Doma Doma | Web | 20. června 2014 v 21:04 | Reagovat

Abych byla upřímná, ale tu pohádku neznám! :D Jen se mi líbil ten GIF :D

Máš super klávesnici! :D A jůů v batůžku je Patrik? :D

Maďarsko je pěkné, ale jako dovolenou bych si ho nevybrala :D

5 Terrie. Terrie. | Web | 12. července 2014 v 14:13 | Reagovat

jejky, já tady už tak dlouho nebyla :O
Fotky jsou boží a nejbožejší :3 Ten batoh i ten Patrik i ty baleríny jsou peckovní :3 a tu praxi v zoo ti závidím, jak víš! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama