nestíhám nestačím, ale je krásně.

30. dubna 2014 v 22:34 |  kytičkový deníček.
Já i kdybych si stokrát řekla, že se blogu budu alespoň trošku více věnovat, tak to zkrátka nedodržím. Nejhorší je, že už je konec dubna a těžko jen uvěřit, že ten rok tak rychle utekl. Květen, už je tu zase květen. Květen je v posledních letech můj nej měsíc - jsem z celého roku nejvytíženější a když roztočím kalendář a zadívám se na příští květen, tlačíc slzu zpět do oka, je mi jasné, že tento trend nebude mít jen tak konce. Maturita. Příští rok je tady a já se hroutím dopředu už těch pár let, co na škole jsem. Letos je to praxe ( haha, přijde mi to vtipné, mít na praxi, když na nás kladou stejné nároky jako na gympláky, ale prostě ta praxe být musí, toto je způsob, jak znepříjemnit studentovi život.) a pak školní projekt v zahraničí. Neříkám, že se netěším, ale to tempo je šílené, vše plyne tak rychle, potřebovala bych zastavit čas, nebo ho alespoň zpomalit, nějak.

Když už nahlížím do té krásné budoucnosti a pomalu opět navracím kalendář ke dnešnímu datu, dnes jsme měli pasování, takže už jsme "prakticky" noví čtvrťáci, což je přinejmenším příšerné. ( I když je to daleko horší ) Psát o tom, jak jsem dnes přišla o chuťové buňky a jak jsem jedla něco, co snad ani radši nechci vědět, co to bylo, vážně nebudu, protože mám ještě stále příšerně slano v puse a žaludek se mi točí, jako na horské dráze. Jako svůj velký čtenářský úspěch pokládám konečné dočtení Sophiiny volby, pravda, půjčila jsem si ji již někdy v říjnu loňského roku, ale musela jsem se věnovat něčemu - kratšímu, něčemu, co se přečte do pár dní. A tak jsem si pro ni opět zaběhla, onemocněla a četla a četla, až nakonec přečetla. Úspěch proto, že na takovéto knihy zkrátka nemám srdce, je mi z toho všeho šíleně smutno a úzko a je pro mě téměř nemožné, abych to celé dočetla, nakonec díky Styronovým citacím a tak zvláštně emotivně procítěnému textu, to šlo samo.

Musím si sem napsat, abych to pro příště věděla, že jsem se před nedávnem zaregistrovala na stránce postcrossing a posílám pohledy. Dnes mi došel první pohled. O:) Venku je tak krásné počasí a já našla tuto fotografii Jareda, kde je vše tak lehce letní a svěží a.. chtěla jsem napsat, že už chci léto, ale já nějak nevím. Já chci nachvíli stopnout a uklidnit všechno a všechny. Poslouchám Conquistador a ta písnička mi dává křídla. Já už teď moc dobře vím, že této chyby, toho, že na ně letos nepojedu, jako tehdy v 2010 - budu příšerně, ale přííííšerně litovat. A to už zase ta křídla necítím. Jsem jako na horské dráze, dneska úplně po všech stránkách.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Doma Doma | Web | 1. května 2014 v 11:36 | Reagovat

Maturita se dá zvládnout s prstem v nose, nic to není! :D Sofiinu volbu jsme v četbě neměla, ale viděla jsem kousek filmu. Je to super :)

Vážně říkám prupiska. A byla to ženská a nebyla to její chyba, jen trochu chudák zazmatkovala :D.

2 Duckiina Duckiina | Web | 1. května 2014 v 13:21 | Reagovat

Máš krásný blog :))

3 fromyesterday fromyesterday | Web | 9. května 2014 v 11:08 | Reagovat

[1]: S prstem v nose.. na toto si za rok jistě vzpomenu a budu v to doufat :D

4 Terrie. Terrie. | Web | 11. května 2014 v 18:49 | Reagovat

Maturity se neboj. Když si na to vzpomenu - ty nervy byly šílené, fakt, že jo ... ale to jen proto, že se to hrozně nafukuje a nafukuje. Až budeš po maturitě, řekneš si, že to byla fraška, trust me :) Kam se to hrabe na zkouškové! :D A to tempo ... čas plyne tak šíleně, až je mi z toho zle
A co jsi jedla?! :D
Jinak to s těmi pohledy - vypadá to zajímavě. Kdybych se tak trochu opičila - byl by to moc problém? :3
Conquistrador je neskutečně skvělá a Jared je neskutečně úžasný chlap. Stále :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama