10 x 10 x 10

29. března 2014 v 18:18 |  vanilková agonie.
Můj blog by zde v poklidu tlel a upadal v zapomnění, protože v poslední době není nejspíš vůbec nic o čem bych mohla psát. ( Což když se podíváme na součet všech článků, co jsem sem kdy napsala, nebylo nejspíš nikdy.. ) Nicméně přišla Terrie a navrhla mě do jakési nominovací řetězové akce. ( Mimochodem, proč už se tomu neříká řetězák? ) Tato akcička má navíc jakási pravidla, no bezva.


Pravidla tkví v tomto:
1) Řekněte o sobě 10 věcí.
2) Odpovězte na 10 otázek blogera/ky, který/á vás nominoval/a.
3) Vymyslete 10 otázek pro ty, které budete nominovat.
4) Nominujte 3 blogery, kteří mají méně než 200 pravidelných čtenářů.
5) Informujte blogery o tom, že jste je nominoval/a.
10 věcí o mně.
1. Strašně dlouho mi trvá než vymyslím něco normálního, co ve finále vůbec normální není.
2. Mám panický strach z klaunů, hadů a slepic. Hahaha, ale teď vážně, bojím se slepic.
3. Jsem taková uzavřená bytost. Většinou si nikoho moc k tělu nepouštím, nebo určitě ne hned. Nejsem příliš komunikativní a nerada sdílím své osobní informace. Někdy = pořád mi dělá problém vyplnit někam svůj email nebo cokoli. Je to šílené, ale dělám to tak strašně nerada! A to si představte, když někam mám vyplňovat něco důležitějšího, než email, kterých můžeme mít každý padesát.
4. Snažím se moc nepoužívat slovo "miluji" protože většinou je používáno povrchně, což by se u takhle silného slova nemělo stávat.
5. Nejspíše se až přehnaně fixuji na věci. To si třeba oblíbím mikinu, tenisky, tričko a já nevím, co ještě, a to pak nosím do té doby, dokud to pomalu neběhá samo a nerozpadá se to. No. Teď tak na 150% vypadám jako vagabund, ale jsou to věci domácí, mezi lidi chodím obyčejně (nebo se o to snažím chodit) slušně. Navíc, mám svou lžičku, talířek a hrneček, na který mi nikdo nesmí sahat. Jsem jako ten malý medvídek Míša z pohádky O třech medvědech. Taky nemám ráda, když mi někdo rozsedne stoličku!
6. Vždycky jsem chtěla zkusit spát ve vaně, je to fascinující představa!
7. Jsem naprosto fascinovaná knihami od Jane Austenové. Strašně se mi líbí, jací bývali muži pozorní, slušní, zkrátka takoví ti dokonalí gentlemani, kteří měli své způsoby, šarm, charisma a věděli, co přesně se v daný okamžik sluší říci. Takové ty zdvořilosti, které měly jistý půvab, něhu a kouzlo. Líbí se mi vykání.
8. Chtěla bych potkat všechny na světě, které si přeji potkat. Pak by byl můj život nádherný, úžasný a plný radosti. Hah - ne.
9. Nejoblíbenější květina je pivoňka, paradoxně nenávidím pivo. Paradoxně jsem češka. Můj život je plný paradoxů.
10. Nemám čich, ale voní mi vanilka a kokos.
A teď mé otázky:

1. Jsi momentálně ve svém životě šťastný/šťastná? Pokud ne, co ti k tomu štěstí chybí?
Já nevím, jestli přímo šťastně, protože je strašně moc faktorů, které se snaží mi život co nejvíce znepříjemnit, naproti tomu je strašně moc věcí, které mi svět krášlí. Takže si myslím, že jsem emočně tak nějak, přesně v půli. Ani tak, ani tak. A co mi k tomu dokonalému štěstí chybí? Já nevím, ale něco ano.

2. Pravá láska - exsituje, nebo je to jen pojem z romantických slátanin? A jak se asi pozná?
ANO! Jistě tento cit nevymizel, tomu nechci a snad ani nemůžu věřit. Láska existuje, jen už je jí tak málo, že by se dala označit za něco mystického. Což vlastně je. Magie duševního souznění. Jak se asi pozná? Myslím, že na něco takového má každý ve svém srdíčku nějaký receptor, nebo něco podobného, který když přijme signál z toho druhého, tak okamžitě ví o citu toho druhého. A ne každý, který se tam venku s druhým drží za ruce a vášnivě se líbá, toho druhého vážně miluje. Zamilovanost a láska, dvě věčná témata.

3. Kde se vidíš tak za 5 let?
Kdyby ses zeptala, kde bych se chtěla vidět, asi bych na tu otázku našla nějakou rozumnou odpověď, rozvinula bych svůj imaginární kobereček v podobě mapy světa a ukázala místa, kde by to třeba vůbec nebylo marné, ale takhle vážně nevím. Nejsem ten typ, který si vše naplánuje deset let dopředu a pak se toho drží. Snad budu někde na škole, nebo budu dělat něco, co bude můj život nějakým způsobem obohacovat, naplňovat.

4. Co (ať už lidi, věci, ...) pokládáš za nejdůležitější ve svém životě?
Rodinu. Neexistuje nikdo a nic, kdo nebo co by dokázalo můj domov a mé milované nahradit. A čím jsem starší, tím víc si uvědomuji, jak důležité je také zdraví. To jsou dvě hodnoty, které ve svém životě nejvíce ctím a nejvíce si jich vážím.

5. Hudba, která tě nejvíc ovlivnila?
:) Jsou to 30 Seconds to Mars. A Sevenfoldi. Bez Marsů bych nepoznala člověka ( mého bro ) který mi poslal Sevenfoldy. A bez nich bych nebyla tím, kým jsem dnes, a tímto tvrzením jsem si stoprocentně jistá. Ono málokdo si vůbec uvědomuje, jak nás okolní svět ovlivňuje. Dále se dá říct, že taky Bulleti, ale rozhodně ne v takové míře, jako právě tyto dvě skupiny.

6. Tvoje nejmilovanější vzpomínka?
Přiznám se, že nad tímhle moc nepřemýšlím, protože jich je strašně moc.

7. Proč jsi začala psát blog?
Já nevím. Začalo to z dětské poblázněnosti a nějak se mě to drží.

8. Jak si představuješ ideálně strávený víkend?
Ideálně? Odpočinout si, připravit se do školy, snad se i něco naučit, strávit čas s blízkými. Vidět se s kamarády, které přes týden nevídám a dívat se na hokej. All night. :D

9. Oblíbený film, který bys mi doporučila a proč?
Určitě je to Pýcha a Předsudek, a to jak film, tak zejména kniha. Já bych řekla spoustu filmů, které mám ráda, to podle toho, co bys chtěla slyšet.Pusť si oba díly Thora. A když už v tom budeš, pak zkoukni všechny filmy od Marvel. Hezký film je pak také Paralelní světy a nedávno jsem viděla skvělý film s Nicolasem Cagem, jmenoval se Drive Angry. ( Jen pro pořádek, mám hrozně moc ráda filmy s Nicolasem Cagem.) Přestože to byla taková ta akční střílečka ( nebo něco na ten způsob ) mělo to svůj vtip a taky to bylo celkem děsivé. Ke všemu Nicolas vypadal naprosto stejně, jako zpěvák Nickelback, takže jsem se smála i tomu faktu.

10. Tvoje největší klady a zápory, to na co jsi hrdá a na co naopak vůbec ne?
Klady snad ani moc psát nebudu, protože si je neuvědomuji a nechci, aby to vypadalo jako nějaký můj výčet, typu: umím tohle, jsem tohle a zvládám tohle. Spíše mě štve, že jsem takový drzý parchant, jsem, jak se říká - oprsklá. Nejsem hrdá na svůj zlozvyk aka: umění vše odložit až na ten nejzazší termín, dále na to, že to vážně, ale vážně neumím s makeupem a pak také na to, že jsem přehnaně urážlivá. Jako klad bych možná mohla říci, že mě nic moc nepřekvapí, on to není tak úplně klad, ale v dnešní době je to docela dobré, protože když nevěříte v něco, co se nestane, nebo co vám někdo nalže a vy víte, že to zkrátka není pravda, pak vás nic nemůže překvapit. A dnes někomu věřit - to si žádá řádnou dávku odvážnosti.


Otázky pro ty, které nominuji a nebo se najde někdo, kdo bude chtít, a vyplní si je:
1) Co je pro tebe ve tvém životě tou nejdůležitější životní hodnotou?
2) Máš nějaký svůj talisman? A pokud ano, věříš v jeho kouzelnou moc?
3) Nejvtipnější vzpomínka na dětství?
4) Jaké je Křestní jméno tvého nejneoblíbenějšího učitele/učitelky?
5) Máš oblíbenou nějakou známou osobnost? Jakou a proč se jí obdivuješ?
6) Nejoblíbenější kniha a její postava. Proč?
7) Existuje nějaká věc, kterou zkrátka musíš mít?
8) Jakou zemi bys chtěl/a navštívit a proč?
9) Motto tvého života?
10) Co bys právě teď udělal/a, kdybys měl/a tu možnost a mohl/a bys udělat cokoliv?Já nikoho nemonovat nechci, protože jednak nevím, koho bych nominovala a navíc by to jistě byl někdo, kdo již tuto akci podstupoval.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Doma Doma | Web | 1. dubna 2014 v 18:54 | Reagovat

Ty, ani nejsem, naopak jsme líná až to bolí :D
Na VOŠku, sbírám to do farmakobotaniky :D ... máme sesbírat 20 léčebných bylin :D ...
Udělala bych tenhle řetězák, ale ten samý už na blogu mám, nevadí :D ... A mimochodem, vždycky se zapírají zápory a vyzdvihují se klady! :D :D :D

Já třeba v pravou lásku nevěřím, asi ve mě všechna naděje vyprchala :D.

2 Barbora Barbora | E-mail | Web | 1. dubna 2014 v 23:40 | Reagovat

Sice si na tvé články vždycky musím brát brýle, ale i tak si je ráda přečtu :)

Přiznám se, že ve vaně jsem zkoušela spát jednou a vydržela jsem tam asi půl hodiny, asi nic pro mě

3 Terrie. Terrie. | Web | 3. dubna 2014 v 13:04 | Reagovat

Vidíš to, jak jsi to hezky zvládla a ještě díky mě tvůj blog opět ožil, buď vděčná :D
A co se tvých odpovědí týče ... myslím, že hodně věcí jsme probrali na fb a já si tenhle řetězák (ups, ano, pořád tomu tak říkám! :D) pročítala už víckrát a pořád jsme zapomínala na komentáře ... co dodat, máme toho hodně společného a stejně - ono na tom facebooku se to stejně řeší nejlíp :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama