Bullet For My Valentine aka *tears are falling*

28. února 2014 v 21:32 | Wendy Flowers |  reality, but baby don't cry


Valentýni dva dny po Valentýnu. Welšská skupina Bullet For My Valentine zahrála v České Republice již podruhé, tentokrát však na vlastním koncertě. Je nejspíš docela nepochopitelné, proč tenhle článek přidávám až teď, no, řekněme to takhle, mám toho ve škole dost, celkově toho mám dost, psala jsem už o hokeji, což mě emocitvně vysílilo a jsem líná. Co bych tady někomu lhala? Ale povím Vám, že kdybych měla určit nejlepší akci, na které jsem zatím byla, s jistotou bych ukázala na tohle datum v kalendáři. Myslím, že jsem do toho šla s úplně jiným očekáváním, snad možná i s obavami, které jak Bulleti, tak hlavně ti lidé tam, naprosto rozbourali. Atmosféra byla neskutečná, za to děkuji každému, kdo tam byl.

Popravdě co mi vážně vadilo, byli pivaři. To bylo ale asi tak to jediné. Pak mě zrovna dvakrát neohromila první z předkapel, japonští Coldrain. Nejen to, že zvuk byl naprosto v.. kytkách, ale ani ty písničky mě příliš neoslovily. Neznala jsem ani tu druhou skupinu, německé Callejon, kteří mě neskutečně vytáčeli s jejich mixákem, který pouštěl ty pitomé blikačky. V ten moment jsem poprvé a naposled pocítila takovou lehkou mdlobu. Já neříkám, že ty kapely hrají špatně, jen mi to prostě nic neříkalo a upřímně, ti němci byli taková směska Rammsteinů s BFMV. No a čekání na hvězdičky bylo dlouhé, tak jak to bývá. Při přestávkách mezi jednotlivými kapelami hráli So Far Away. Když jsem si uvědomila, že ji hrají, říkala jsem si "do háje, do háje.." a bylo mi tak jako, já nevím, byla jsem naměkko, protože prostě moje láska SFA :').


Dlouho nás napínali, a pak se konečně přihnali. Bylo to famózní, úžasný, šílený a plný energie. Nejvíc mě těšilo, že hráli všechny písničky, které jsem si tak trochu vysnila tak hodně, byť jen krátce, při příležitosti směsek. Tears Don't Fall, kterou tedy hráli jako poslední, ale to nejlepší nakonec, jak se říká. Při The Last Fight mi bylo blaze. Já tu písničku miluju a strašně moc se mi líbí i v akustický verzi, no a když tak Mattie začátek začal hrát, plála jsem na oblacích. Nějaké trubky kousek přede mnou tam cosi mumlaly o tom, jak nee a pak tam vesele pěly do rytmu - no logika, fakt že jo. Všiml si někdo, jak chvíli píši spisovně a pak to něčím oddělám, hmmmm.

Krátce Hearts Burst Into Fire, Bittersweet Memories, Scream Aim Fire, Temper Temper, Dirty Little Secret, All These Things I Hate, Raising Hell. To byly ty, které jsem si vážně, nejspíš, vymodlila. Ostatní co hráli, hráli naplno. Myslím, že jak my, fanoušci, tak i oni si ten koncert maximálně užívali. Bylo to na nich strašně moc znát. Někdy v půlce koncertu mi vypadl z ruky mobil a rozsypal se jako puzzle všemožně po zemi. Obdivovala jsem se iniciativě a účastněnosti blízkých spoluposluchačů - děkuji, že jsem nebyla ušlapána a děkuji za účast. Mobil funguje, až jsem se divila :D.

Mattovi ten večer neskutečně sedl a vyšel, byl tak milý. Padge snad všechny, tak jako mě, ohromil svým sólem, malý bouřlivý Jay James, pro kterého mám slabost, křičel a já se musela smát, jak je ta jeho bassa téměř delší, než on. Křičí jako blázen a bubeník Michael taky neměl chybu! Achjo, já si to tak moc užila, že není ani možné, jak ta hodina, čtvrt a něco rychle utekla! Ta atmosféra! Bylo na nich vážně znát, že něco takového nečekali. A já už se strašně těším, až sem zase přijedou, protože to řekli, takže musí, hihi. Klidně i tu kilometrovou frontu před Roxy přetrpím znovu, jen abych znovu zažila tohle. Ta atmosféra, když zpívá celý klub. Díky lidi.Fotky žádné pořádné nemám, protože prostě, ten foťák.. :D A tak jsme nebyli zrovna přímo před podiem, takže je vše rozmazané a tak.
Koukal, koukal :)))

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terrie. Terrie. | Web | 2. března 2014 v 19:35 | Reagovat

Šťouchu! Ze začátku ... ty tvoje komentáře. Ty ani nevíš, jakou mi udělal radost ^^. Jak jsem se smála a nakoplo mě to :D No jo, jsem ťuňťa, co se otáčí zády.. nějaký přívěšek nebo něco, co by mi motýlky připomínalo - to je skvělý nápad! :) Právě proto chci to tetování, už snad rok ... možná i víc ... a už mělo být, ke 20tinám, ale pořád nic :/ Musíte si s pandím gangem počkat. Neměj obavy, až bude, budou fotky všude :D

Tak a konečně k článku ...
Ty brďo, řeknu ti, ty si žiješ! :O Bulleti jsou skvělí, ale znám spíš takové ty jejich starší songy, jak začínali, nebo když se s nima člověk setkal poprvé - takové ty pecky jako Hearts burn into fire. Mmm, tak vím, co si poslechnout :) ... A ten frontman je neskutečně sexy :O Jako fakt, jak říkám, vždycky si ho vybavím s dlouhými vlasy ale takhle vypadá mnohem líp! 'Sakra až moc dobře :D Ach bože, ty si vážně žiješ :) A ještě to všecko umíš tak hezky popsat :)
závidím, jak mě chybí ty koncertní atmosféry a zážitky *béé*
Až budu mít peníze, dáme na nějakém božím koncíku sraz, co říkáš? :D

2 the lizz. the lizz. | Web | 9. března 2014 v 17:12 | Reagovat

no, BFV neni zrovna můj šálek čaje, ale.. muselo to být neskutečně fajn, ta atmosféra a všecko:-)) tak super, že sis to užila!!:D))

3 Barbora Barbora | E-mail | Web | 20. března 2014 v 11:59 | Reagovat

Bullet for my Valnetine! Ach obrovská a nevídaná závist!

4 Terrie. Terrie. | Web | 24. března 2014 v 19:45 | Reagovat

Jo, ty Štoucho, na blogu jsem si tě dovolila nominovat do jednoho tagu, víš jak, jsi pandíkovec, tomu neunikneš ... :D Tak mazej zodpovědět mé všetečné otázky! :D
btw, moc ti to sluší na tvé stylové selfie :3

5 Sim Sim | Web | 14. dubna 2014 v 22:33 | Reagovat

Ty fotky máš úžasný! :D Ty moje jsou jen jedna velká šmouha s mázlým Mattem.. :D
Atmosféra byla naprosto úžasná, souhlasím ^^ hned bych se tam vrátila, protože byli naprosto epický a doufám, že do ČR zase přijedou..!
Úplně úžasný bylo, jak už na konci všichni zoufale skandovali Tears don't fall a Matt se tam spokojeně usmíval a kejval hlavou a pak jí prostě zahráli! ^^
A i těch několik vteřin Hearts Burst Into Fire stálo za to ^^
Byli vážně úžasný, naprosto skvělej zážitek.. :D
Callejon jsem neslyšela, ty jsem proseděla na schodech, ale zase Coldrain mi nepřišli špatný, aspoň teda jedna písnička se mi docela líbila, víc sem toho z nich moc neslyšela.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama