Říjen 2013

malý Hádes

15. října 2013 v 16:33 kytičkový deníček.
Tématem tohoto týdne je velmi pěkné slovíčko, které mi dělá poněkud neobjasnitelně velké problémy vyslovit. Nehodlám zde objasňovat význam prokrastinace, protože jsem prostě stejně líná něco napsat, jako prokrastinátor ( či jak vy nazýváte někoho, kdo prokrastinuje, viď A. :D ) Každopádně, mě to rozesmálo.
Každopádně znám prokrastinátora a je dobrý,
vážně dobrý v prokrastinování. že..
Imaginární odpověď prokrastinátora: Da

Tématem minulého týdne byla Praha, popravdě, měla jsem už připravený článek o tom fascinujícím místě a vlastně ani přesně nevím, proč jsem ho nezveřejnila, nejspíš proto, že mě skutečně velmi bolela a současně strašně iritovala slova některých z místních blogerů. Čili, bylo to proto, protože by mé city stejně nikdo nepochopil a neopětoval. A taky proto, že jsem zvyklá nechávat si své názory pro sebe - víceméně. Nenávidím.


Nejspíš nenávidím není to správné slovo, jsem unavená a vyčerpaná a to je teprve půlka října, co já jen budu dělat za měsíc? Myslet na Vánoce, co jiného. A tyhle animace z Hádesem od Disneyho jsem si všechny uložila z tumblr, což znamená, že se zde ještě oběví. A víte co, pokaždé můj diktát ztroskotá na tomto slovíčku, nicméně, píšu to dál, takže oběví. Kecám, objeví.