aurogramiáda na Marsu

9. července 2013 v 12:12 |  kytičkový deníček.

Ano, nejspíš, ale to bych nebyla já, abych si těch pár řádků čirého nesmyslu neodpustila.. Muška! Ano, po monitoru mi leze muška, potvora! Musím ji chytit. Musím se jí zbavit, šíleně mi vadí, je to muška na mém počítači.

No tak zpět k těm fotkám, musím je sem dát v malém rozlišení, protože těch tisíc let, než by se mi sem alespoň jedna velká načetla, čekat nebudu. Dávám pouze své fotky / což znamená, že jsem je skutečně vyfotila / Já vím, měla se mi třást ruka / A taky se třásla! A taky, že je to na těch fotkách vidět! / Některé jsou lepší, některé vlivem rozmazání horší, ale mě to nevadí, mám ty fotky ráda. Neměla jsem mít sílu na to, abych vůbec stiskla spoušť, ale z nějakého nevysvětlitelného důvodu jsem to dokázala, nejspíš proto, že jsem zkrátka na ten dokonalý den chtěla mít nějakou vzpomínku. Při samotné autogramiádě nic nemám, to bych nedokázala, třásli se mi ruce, foťák nepovolili a mobil je na okrasu. Z koncertu mám jen videa. Foťák jsem pro jistotu vůbec nemohla vyndat z kabelky, nojo, to víte, tam bylo tolik místa.. Závěrem jen snad to, že nemám ráda lidi, co si přivlastňují cizí majetek / neptejte se, jestli ty fotky mají jména - mají! :D / A jinak krásný den. :)
A záměrně jsem dala na začátek jednu z těch, které bych přímo neoznačovala jako ten naprostý vrchol celého toho albíčka. Je to proto, že jen ten, koho budou ty fotky zajímat, rozklikne perex a podívá se. Kdybych dala na začátek hned tu nejlepší, nikdo by se na to už nedíval.

Mrchooooooooooo. Jsem mrchaaaaaaa.
:)


Jen tak pro tak, v tomto pořadí je to schválně.
A on his face back is a map of the worldddddd.
a map of the world.

FROM YEEEEEEEESTERDAAAYYYYYYYYY.
Spadni na zem.ehm ehmmmTo je prostě chvíle, kdy jdou před vás a VY JE MAXIMÁLNĚ MILUJETE.
A abyste věděli, miluju ty Jaredovy tepláčky.


Trocha špulení.


Okay, jen klid, stojí přímo před tebou. Ruce tak se klepejte, who cares? Zachovej klid, žádnou paniku.
Žádnou paniku
Žádnou p a n i
p a ..


Jarede, zlato, vím, že ses mi do toho fo'táku kouknout nemohl..


Ta moje jedna oblíbenější :3
Taky ti mávám Tomo


V té chvíli byste mu snad i věřili, že je Shannon.

"Já jsem Shannon."
"Já jsem Tomo a tohle je Jared." a teď si na to upravím tričko, abyste věděli, kdo je tu kápo.
Tramtara rata ta tááá.

Okay, dostali jsme se na zlatý hřeb. Tuhle fotku miluju a maluju a miluju.
Šíleně mu to sluší. Všechno mu sluší. Pořád mu sluší. slušíííííííííí
Děkuji za shlédnutí O:)Šalala.


Šalala.

Oh, no tak dobře.
Dám vám sem i tu mojí absolutně nejzamilovanější.
Lav ju gajs.
Fotky jsou vlastní (:
A abyste věděli, já nejsem žádný zloškrb.. S tím, že si fotky vezmete, nemám problém, naopak, budu moc ráda, když se někomu zalíbí natolik, aby si je uložil a dělal s nimi kdo ví co :D :) jen vás prosím, nevydávejte je za své. Nemám namysli, že kdybyste se třeba rozhodli je i někam hodit - tak musíte psát, že jsou moje, haha :D nejsem naiva, to nedělá nikdo, ale prosím, prosím, prosím - nepište, že jste je fotili vy. Chápete, jak to myslím? Víte, vy sami, kdo jste tam byli, máte určitě senzační fotky a dáte mi za pravdu, že nejcennější na tom všem je ten pocit, že jste si tenhle okamžik na téhle fotce zachytili právě vy. Popravdě, některý fotky jsou vážně pěkný, a jo a jo a jo. / :D / A I když je nejspíš taky hodím na tumblr, což teda zaručuje, že tyhle fotky budou mít tak deset majitelů, tak pro mě je beztak nejcennější ten fakt, že jsou to moje vzpomínky, moje sny a fantazie, které se staly skutečností.

Toto je poněkud divoký článek, nevím, jak se spořádané album mohlo tak zvrtnout.
*Dívá se doprava, dívá se doleva* neví.Děkuju děkuju děkuju za pochopení. Mám vás ráda, mám ráda tyhle fotky, mám ráda tenhle blog.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 brightlights brightlights | Web | 9. července 2013 v 15:40 | Reagovat

Bylo to nejvíc dokonalé! :)))) a byly jsme tam společně a společně jsme koukaly na ně.. jakože.. v tu chvíli jsem si říkala: "panebože, oni DOOPRAVDY EXISTUJÍ" <33 xsquzdýtdrziewr
a máš hrozně krásný fotky! :) jakože doopravdy úžasný! <33
a máš pravdu, ten pocit, žes to fotila TY a nikdo jiný.. to je k nezaplacení :'))))

2 emma emma | Web | 9. července 2013 v 16:29 | Reagovat

Aj par mojich znamych tam bolo boli velmi spokojni :)

3 Helik Helik | Web | 10. července 2013 v 13:03 | Reagovat

Taky jsem tam byla, ale nefotila jsem, protože jsem neměla foťák a můj mobil nemá zas tak skvělej foťák.. Ale když tam šli, tak jsem si říkala "jsou živí!! jsou z masa a kostí jako já!!" a nemohla jsem uvěřit, že je vidím :) Je to strašně zvláštní, když znáš někoho několik let jen z fotek a videí a pak ho najednou vidíš stát několik metrů od sebe.. nezapomenutelný zážitek! :) a koncert ještě lepší, ale nebyly jsme moc vepředu.. totálně se tam nešlo prorvat..

4 Helik Helik | Web | 11. července 2013 v 0:55 | Reagovat

jo a fotky máš krásný (jsem zapomněla napsat :D) a ty popisky k nim jsou skvělý :D

5 Katty Katty | Web | 11. července 2013 v 12:52 | Reagovat

Závidím, já se na autogramiádu bohužel nedostala. Budu si to vyčítat do konce života.  Fotky jsou parádní

6 Terrie Terrie | Web | 11. července 2013 v 21:27 | Reagovat

Jsou to vskutku nádherný fotky, Balíčku :))) a já už nebudu opakovat, jak moc vám, co jste tam byli a viděli je závidím ale prostě .. tak jo ... JÁ VÁM SAKRA TAK ZÁVIDÍM! Ale už jen to, že vidím fotografie, focené tebou - o tobě vím, že existuješ a můžu s tebou vyměnit pár písmenek, takže nejsi nějaký nedosažitelný sen jako oni (bože, melu, ale jistě mi rozumíš! Musíš! :DD) ... už jen z toho mám takový neskutečně zvláštní pocit: Bože, oni jsou fakt opravdoví! A jsou očividně stejní, jaké je znám z internetu a blablabla .. a z těch ... koncertů, kde jsem stála několik metrů od podia, kde poskakovali. Perfekce :)
A abych nezapomněla ... docela by mě zajímalo, jak dopadla Matylda! :D

7 Benjamin Benjamin | Web | 12. července 2013 v 14:19 | Reagovat

Tyvole! Jak já Vám to závidím!! Chtěl jsem jet, ale bohužel jsem byl zrovna na povinné školní praxi - otrava, ale budou aspon peníze.
Ta tvoje nejoblíbenější fotka... Slintám!

8 #Death by Eva. #Death by Eva. | 13. července 2013 v 10:35 | Reagovat

Tam sem byla jen škoda, že mne neni vidno :D :D :D Ale užasný , dokonalý boli! Najsuprovejší! Jen škoda, že nemám s nima fotku. :/ Ale bylo to skvělí! Jednoducho : 30STM + CRAZY PEOPLE = ECHELON FAMILY!!! ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama