Červen 2013

I love it to Mars and back

23. června 2013 v 8:58 reality, but baby don't cry

PRAGUE CITY FESTIVAL. Dnes jsou to dva roky. Je to šílené, protože jsem tam do poslední chvíle chtěla jen z jednoho důvodu / O:) / Dnes si ten večer vybavuji stále stejně, jen o něco matněji / ano, čas se na mé paměti již podepsal / taky si vybavuji jeden článek, který jsem psala o pár dní později a jak mi šíleně hučelo v uších ještě asi měsíc poté. Jak mě z té mačkanici a vlastně celkově tam šíleně braly záda :D A vše to bylo šílené a dokonalé. A stále mám ten krásný bílý náramek se stříbrným písmem / stále se mi moc líbí :D /

A tak a tak, nostalgie.


prolog

21. června 2013 v 19:09 | Wendy Flowers |  vanilková agonie.

Jsem hlava plná květin, na dlaních pivoňky, hortenzie, růže a kopretiny. Miluju, miluju přírodu, kytičky, zvířátka. Miluju tu zeleň kolem nás a nedokázala bych si předtavit žít bez ní. Období od května do října je mé nejoblíbenější, protože mi ta zelená barva přírody dodává energii.

Protože všichni mají krásná psoudojména a přezdívky (a já skutečně nemám ráda své jméno) - říkala jsem si Venduliška (protože obdivuji lišky. sama jsem taky taková liška samotářka) nyní Wendy Flowers, protože květinky.

Docela upřímně doznávám, že jsem takový prazvláštní typ člověka. I když to není lehké, ve všem se snažím vidět něco pozitivního, věci občas až moc zlehčuji a tak celkově se ráda směju všemu, dokonce i věcem, které ostaní berou až příliš vážně. Snažím se vše vidět barevně - ani růžově, ani černě - prostě barevně. A občas mám své slabé chvilky, kdy i můj výhled je poněkud šedivý.


Mysli pozitivně - Buď pozitivní - Zůstaň pozitivní


Pravdou je, že se, co se blogu týče, stále hledám a doposud jsem nenašla vhodnou adresu, která by mi vyhovovala, takže jsem tentokrát zkusila vsadit na jistotu. Nelze to říct s jistotou, ale jsem tu už téměř dva roky, pravděpodobně jsem se našla. Já se nejspíš časem dostanu dostala jsem se k tomu, že si to tu celé budu psát píšu sama pro sebe, ale od čeho jiného ten blog je, no ne? Na blog se snažím nedávat vlastní fotografie, nebo jsem se o to vždycky snažila, protože jsem si říkala - co kdyby to tu někdo četl? Dnes už je mi to jedno, takže pokud někdy budu mít něco, s čím se budu chtít podělit, nebude to stát na tom, že nechci, ale že jsem věčný prokrastinátor a odložila jsem to do doby dalšího odložení. Na blog taky píšu všechno, co chci. Když říkám všechno, tak to tak taky myslím, je mi jedno, kdo to chce nebo nechce vidět, nikoho nenutím to mé věčné blábolení číst, to samé děláte vy, nebo ne?

Ráda se vracím ke starým článkům (už ne tak úplně ráda opravuji své chyby, překlepy) a renovuji je. Jako třeba tento. Dávám nové obrázky, a celkově si prostě s články ráda hraji i zpětně, co kdyby je někdo četl?

Jako malá jsem byla srdečně připoutána k Pomádě, láska k tomu filmu přetrvala. Vyrostla jsem na ní, Hříšném tanci, Princezně ze mlejna a na S čelty nejsou dželty. Mám ráda starší filmy, filmy s Marilyn. V současné době jsem se připoutala k Marvelovským filmům o Avengers, nemusím znovu zmiňovat, kdo je můj nejoblíbenější - okay, musím, je to Thor. Jsem v tomto směru tak trošku nerd, vím o téhle fantasy sérii moc, tak moc, až mě to děsí. (Jednou si odnesu tu sochu životní velikosti z Palladia, do té doby je to naše tajemství :D) A úplně sěsně moc zbožňuji Disney princeznyyy. :)

Co dále povědět? Miluju knížky. Když mám čas, čtu to nejlepší, co znám. Moje srdce vyhráli dva autoři, první z nich je romanticky realistická Jane Austenová, druhým je muž, dramatik Oscar Wilde. Všichni (nebo většina) znáte jejich hlavní díla, takže vlastně víte, jaké knihy mám nejradši na světě. Zalíbil se mi i Tolstoj, nebo Styron, postupně se chci dopracovat k jejich dalším dílům.

Co se hudby týče, tak poslouchám převážně jen pár kapel. Moje lásky jsou Avenged Sevenfold, 30 Seconds To Mars, a Bullet for my Valentine, pak také Hedley, HU, Linkin Park, Muse, Slipknot, Stone Sour a občas i něco jiného. Nemám ráda většinu písniček, které hrají v rádiích, když však mám náladu na něco - holčičtějšího (?) - poslechnu si Taylor Swift. :) A jop - nesmím zapomenout, že párkrát do měsíce si uspořádám svou malou soukromou retro dýzu, kde si pouštím vážně snad úplně vše, co jsem jako malý špunt zbožňovala.

Jsem hokejový fanoušek. / To se rozumí, že nejsem zapálená jen po dobu MS / V extralize momentálně fandím Pardubicím, třebaže jsem z druhé strany republiky. Daleko více se však mentálně upínám k zámořské NHL a jsem fanoušek Oilers a Pens. :) No a jako správná jihočeška miluju náš zlatý Motor.

Nejsem žádný gejmer, ale kdybych mohla, hraju od rána do rána Skyrim, a teď i Zaklínače [diký gooon :DD].


A vůbec - kousek maličké W.

A to je asi zatím vše


- Wendy Flowers

Favorite bloggers

16. června 2013 v 22:16 | Wendy Flowers


F A V O R I T E - B L O G G E R S


F A V O R I T E - W E B S I T E S
x


.

M á š m o ž n o s t

14. června 2013 v 17:57 | Fox |  kdyby náhodou.

» knížečky / recenze, rozbory, výpisky, poznatky
» zatím víceméně prázdné místo, které čeká na vyplnění

» filmy / filmy, které za to stojí, anebo nikoli
» filmotéka květinové duše, v této věci jsem také jasksi nesdělná - zatím!

» arie / co poslouchám
» můj vkus je tak na 100% někde jinde, než ten váš, a pokud ne, klobouček :)

» návody a nápady / tak nějak zkouším fušovat do všeho
» kdykoli se chci s něčím praktickým podělit, je zde tato rubrika

» kvítky duše / cokoli, o čem se moc nepíše a o čem by se psát mělo ( minimálně mohlo)
» tohle je má osobně nejzamilovanější rubrika, dávám si na ní záležet

» byla jsem, viděla jsem a bylo to awesome / deník z koncertů a jiných awesome akcí
» v překladu jsou to proudy myšlenek, bezprostředně po akci, takže jsem plná emocí, vždy se k nim ráda vracím

» vanilková agonie / takové články týkající se mé osoby
» povětšinou nějaké divnočlánky

» mám v tom hokej / hokejová rubrička
» moc do ní nepřidávám, protože jsem strašný lempl, ale když, tak vylévám srdíčko, komentuji, kritizuji

» oblíbené blogy & stránky / představení mých oblíbených blogů a internetových stránek
» jednoduše - weby, kde trávím volný čas. blogy, které mě baví

» téma týdne / prostě téma týdne
» prostě tak
30 Day Avenged Sevenfold Challenge
( kdyby měl někdo náhodou zájem psát tuto challenge - odkaz vás navede na článek s obrázkem)


» Den první - When you became an A7x fan
» Den druhý - Favorite Avenged Sevenfold member
» Den třetí - Favorite song from "Sounding the Seventh Trumpet"
» Den čtvrtý - Favorite song from "Waking the Fallen"
» Den pátý - Favorite song from "City of Evil"
» Den šestý - Favorite song from "Avenged Sevenfold"
» Den sedmý - Favorite song from "Diamonds In The Rough"
» Den osmý - Favorite song from "Nightmare"
» Den devátý - Favorite song from "Hail To The King"